UŽASNE SCENE U HUMSKOJ! Besni navijači Zvezde ZAPALILI STADION! Stolice gorele i pre nego što je derbi završen (VIDEO)

SRAMOTA DELIJA

Fudbaleri Crvene zvezde razočarali su navijače porazom od najvećeg rivala u 171. večitom derbiju.

Partizan je pobedio u utakmici zaostalog devetog kola, a na stadionu u Humskoj viđene su i ružne scene.

Crno-beli su stigli do prednosti preko Bibrasa Natha u završnici prvog poluvremena, a od 66. minuta i gola Mateusa Saldanje Partizan je imao 2:0.

Besni navijači Crvene zvezde koji su popunili severnu tribinu zapalili su nekoliko stolica i pre nego što je utakmica završena.

Gol koji je postigao Šerif Endijaje u 71. minutu nije utešio i smirio pristalice gostujućeg tima.

Ubrzo se na društvenim mrežama pojavio snimak koji je nastao nakon utakmice. Delije su napustile stadion i severnu tribinu ostavile u plamenu.

Nažalost, ovakve prizore sa najveće utakmice srpskog fudbala mogli smo da gledamo mnogo puta. Paljenje stolica navijači koriste kao način da pokažu nezadovoljstvo čak i danas, u 2023. godini.