VLAHOVIIIĆ! KAKVA GOLČINA SRBINA! Alegri ga stavio na klupu, pa ubacio da SPASAVA! Majstorija DUŠANA SILNOG!

SERIJA A

Srpski centarfor, Dušan Vlahović, postigao je u 81. minutu fantastičan gol za pobedu Juventusa od 2:1 na gostovanju Frozinoneu.

Reprezentativac Srbije je ušao u igru u drugom poluvremenu i pogotkom poslao najbolju moguću poruku treneru ekipe iz Torina.

Masimilijano Alegri je od prvog minuta dao prednost Arkadijušu Miliku i Kenanu Jildizu (18), turskom fudbaleru koji je na šest utakmica u Seriji A skupio ukupno oko 40 minuta.

Jildiz je u 12. minutu doneo prednost Juventusu na asistenciju Filipa Kostića.

Frozinone je stigao do izjednačenja u 51. minutu preko Baeza. Vlahović je ušao u igru u dva minuta kasnije, upravo umesto mladog Turčina.

A, onda je, kada je bilo najpotrebnije, Srbin zatresao mrežu.

Iskoristio je centaršut Mekkenija i u 81. minutu doneo prednost svom timu nakon fantastičnog udarca glavom.

Još jednom je do kraja utakmice uspeo da savlada golmana Turatija, ali je pogodak u 90. minutu poništen zbog ofsajda nakon interevencije iz VAR sobe.

Ovo je bio šesti gol srpskog fudbalera na 15. nastupu u Seriji A ove sezone.

Vlahović je ove sezone imao probleme sa povredom, a zanimljivo je da srpski fudbaler ove sezone ima samo jednu utakmicu koju je odigrao od prvog do poslednjeg minuta u dresu kluba i reprezentacije.