KAD NE IDE - TU JE LUKA! Jović BOMBASTIČNIM POGOTKOM razneo mrežu Frozinonea - ušao u igru, i posle 60 sekundi rešio meč! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Milana pobedili su na gostovanju Frozione rezultatom 3:2 u sklopu 23. kola Serije A, a čovek odluke bio je srpski napadač Luka Jović!

Prvi pogodak na meču postigao je Olivije Žiru u 17. minutu susreta i doveo goste u prednost. Radost roso-nera trajala je svega pet minuta jer je sudija svirao penal posle sumnjive sutuacije u kojoj je Leao igrao rukom.

Sa "bele tačke" precizan je bio Soule u 24. minutu i Frozinone dolazi do izjednačenja.

Domaćini su u 65. minutu šokirali gostujući sastav, ali se Gabia sedam minuta kasnije pobrinuo da unese neizvesnost u samu završnicu meča.

Srpski napadač Luka Jović je šansu dobio u 80. minutu i posle svega 60 sekundi zatresao mrežu rivala.

Naredni meč Milan igra na svom terenu protiv Napolija, dok Frozinone gostuje Fiorentini.