CELA ENGLESKA SE SMEJE ALISONU! Amaterska greška jednog od najboljih golmana sveta - da li je moguće da je ovo uradio? VIDEO

premijer liga

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na svom terenu u Londonu Liverpul 3:1, u utakmici 23. kola Premijer lige i primakli mu se na dva boda zaostatka u šampionskoj trci.

Arsenal je poveo golom koji je Bukajo Saka postigao u 14. minutu, a izjednačio je Gabrijel, autogolom u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena.

Novu prednost domaćima doneo je Gabrijel Martineli u 67. minutu, posle nesporazuma u odbrani golmana Alisona i defanzivca Virdžila van Dajka.

Njih dvojica su katastrofalno odreagovali u toj situaciji, a scenu koja obilazi Englesku pogledajte u nastavku:

Bonus video:

00:15

NAPRAVLJENA NAJVEĆA SVETSKA FUDBALSKA LOPTA! Dok se Kopenhagen priprema za domaćina utakmica, Lego pripremio IZNENAĐENJE za fanove