ŠTA SE DEŠAVA SA SLAVNIM BAJERNOM? Novi ŠOK za Bavarce - Bohum srušio VELIKANA! Titula sve dalje!

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajerna poraženi su od Bohuma na gostovanju u utakmici 22. kola Bundeslige rezultatom 3:2.

Bajern je dobro ušao u meč i poveo golom Musijale u 14. minutu.

Bohum je preko bivšeg igrača Partizana Asana u 38. i Šloterbeka u 44. minutu već do poluvremena preokrenuo rezultat.

Odlučujući momenat desio u 78. minutu.

Upamekano je dobio crveni karton, a Stoger sa penala duplirao prednost domaćina.

Bajern je do kraja uspeo samo da smanji golom Kejna u 87. minutu.

Bajern je tako zabeležio i treći uzastopni poraz u svim takmičenjima i sada za vodećim Leverkuzenom zaostaje čak osam bodova i sve je dalje od odbrane titule.

Leverkuzen ima 58 bodova, a Bajern 50.

Bohum je na 11. poziciji sa 25 poena.

U narednom kolu, Bohum će gostovati Borusiji Menhengladbah, dok će Bajern dočekati Lajpcig.