SRPSKO PLIVANJE IMA NOVU ZVEZDU: Anja Crevar četvrta u trci na 400 m mešovito na Svetskom prvenstvu!

Sp u plivanju

Srpska plivačica Anja Crevar zauzela je večeras četvrto mesto u trci na 400 metara mešovito na Svetskom prvenstvu u Dohi.Crevar je trku završila rezultatom 4:38,93 minuta.

"Sjajan dan za mene. Dve trke nikada bolje u kvalifikacijama i polufinalu, iako nije moj lični rekord. Bolje je moglo da bude samo medalja i „A“ olimpijska norma, ali tu sam. Imam velika takmičenja do kraja godine, ovo je veliko ohrabrenje", rekla je posle trke.

Zlatnu medalju je osvojila Britanka Freja Kolbert rezultatom 4:37,17 minuta.

Srebro je pripalo Anastasiji Gobrenko iz Izraela (4:37,36), a bronzu je osvojila Italijanka Sara Frančeski (4:37,86).