Mihajloviću se smučili prekidi, tuče...

Malo fudbala!

Kad su na utakmici Vojvodine i Partizana (0:3) navijači počeli da divljaju, selektor demonstrativno napustio meč

Izem ti ligu!Fudbaleri Partizana trijumfovali su u derbi meču 7. kola Superlige nad ekipom Vojvodine u Novom Sadu rezultatom 3:0 (1:0), ali je pobeda ostala u senci novog divljanja navijača. Ovog puta sve je počelo na mirnijoj zapadnoj tribini, a onda su se uključile i pristalice domaćina sa severne tribine utrčavši na atletsku stazu, a jedan od njih je upaljenu baklju bacio na zapad, pa je meč čak dva puta prekidan. Mučne scene dozlogrdile su svima koji vole srpski fudbal, a među njima je i selektor reprezentacije Siniša Mihajlović. On je jučerašnji meč posmatrao iz svečane lože, a kad su počeli nemili događaji, jednostavno je ustao i otišao.Pre početka meča rezervista Partizana Aleksandar Mitrović je neprimerenim ponašanjem s klupe provocirao navijače sa zapada, što je dodatno podgrejalo ionako usijanu atmosferu na tribinama.Susret u Novom Sadu definitivno je pokazao da srpski fudbal više nema nikakvog smisla. Čak se dolazi do zaključka da je bolje igrati utakmice pred praznim tribinama, jer ne postoji opasnost da bilo ko nastrada. Ukoliko dođete na stadion, ne smete da bodrite svoj klub da vas neko kojim slučajem ne bi napao, upotreba pirotehnike je sasvim normalna stvar, ali zato novinari imaju rigorozne mere kontrole.

Saše dale dva komadaKad je reč o igri, ni ona juče u Novom Sadu nije bila na nivou derbija. Partizan je iskoristio gotovo svaku stvorenu priliku, dok su Novosađani pošteno ispromašivali, a stekao se utisak da ne bi pogodili ni prazan gol s dva metra. Saša Ilić i Saša Marković postigli su dva prelepa gola u 62. i 84. minutu, dok je crno-bele u vođstvo doveo Miloš Ostojić već u četvrtom minutu.