PODELA BODOVA U ALMERIJI: Romero dva puta pogađao i otkinuo bod Atletiko Madridu

PRIMERA

Fudbaleri Almerije odigrali su na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Atletiko Madrida, u utakmici 26. kola španskog prvenstva.

Atletiko je poveo u drugom minutu golom koji je postigao Anhel Korea, a izjednačio je Luka Romero u 27.

Novu prednost madridskoj ekipi doneo je Rodrigo de Paul u 57. minutu, a konačan rezultat postavio je Romero, svojim drugim golom na utakmici u 64. minutu.

Atletiko je četvrti na tabeli sa 52 boda, a Almerija, koja je i dalje jedina ekipa bez pobede, posle devetog remija sa devet bodova zauzima poslednje mesto na tabeli.

Ranije danas Barselona je na svom terenu pobedila Hetafe 4:0, a Alaves i Majorka odigrali su nerešeno 1:1.