KAKVO LUDILO OD UTAKMICE! VLAHOVIĆ APSOLUTNI HEROJ JUVENTUSOVE POBEDE U 95. MINUTU! Srbin dao dva gola, pa namestio trijumf! VIDEO

SERIJA A

Reprezentativac Srbije, Dušan Vlahović, heroj je Juventusove pobede u neverovatnoj utakmici.

"Stara dama" je u Torinu, u 26. kolu Serije A pobedila Frozinone rezultatom 3:2, a Vlahović je na ovom meču bio dvostruki strelac i asistent kod pobedonosnog pogotka Ruganija u 95. minutu.

Juventus je na ovoj utakmici imao prednost, zatim i zaostatak, a na kraju je uspeo da dođe do bodova.

Srbin je već u trećem minutu zatresao mrežu nakon što se odlično snašao u kaznenom prostoru rivala.

Frozinone je ubrzo stigao do izjednačenja preko Kedire u 14. minutu, a već u 27. je imao prednost zahvaljujući pogotku Brešaninija.

Ali, na scenu je ponovo stupio Vlahović koji je doneo izjednačenje Juventusu u 32. minutu kada je, još jednom, odlično reagovao u šesnaestercu rivala.

Bio je to njegov 15. gol u Seriji A ove sezone, a već deveti pogodak u ovom takmičenju u 2024. godini.

Rezultatom 2:2 je završeno prvo poluvreme, a na novi gol se čekalo sve do same završnice.

U petom minutu nadoknade Rugani je doneo pobedu ekipi Masimilijana Alegrija, nakon što je sačekao loptu na drugoj stativi posle asistencije Vlahovića.

Dušan je udarcem glavom posle kornera prosledio loptu na drugu stativu, a Italijan je uspeo da pronađe put do mreže iako situacija nije bila laka.

Juventus je prekinuo seriju od četiri utakmice bez pobede i ostao je u trci za titulu.

Trenutno ima 57 bodova, šest manje od Intera koji ima i dve utakmice manje.