BURAN REMI U LONDONU: Vest Hem i Aston Vila odigrali nerešeno

Premijer liga

Fudbaleri Vest Hema odigrali su danas na svom terenu u Londonu nerešeno 1:1 protiv Aston Vile, u utakmici 29. kola Premijer lige.

Vest Hem je poveo golom koji je Majkl Antonio postigao u 29. minutu, a zatim je u 49. minutu njegov pogodak poništen zbog igranja rukom.

Aston Vila je izjednačila u 79. minutu kada je strelac bio Nikolo Zaniolo.

Fudbaler Vest Hema Džerod Boven postigao je gol u šestom minutu nadoknade vremena, ali je sudija uz pomoć VAR tehnologije i pet minuta analize snimka poništio gol jer je procenjeno da je Tomaš Souček tokom akcije igrao rukom.

Aston Vila je u poslednje dve utakmice osvojila bod i četvrta je na tabeli sa 56 bodova, tri više i utakmicom više od petoplasiranog Totenhema.

Vest Hem je u poslednje dve utakmice osvojio dva boda i posle osmog remija zauzima sedmo mesto na tabeli sa 44 boda.