BLAMAŽA SRBIJE U MOSKVI - RAZOČARANI NAVIJAČI OSULI PALJBU: Brukamo se za sve pare! (FOTO)

PRIJATELJSKI MEČ

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od selekcije Rusije sa 0:4, u prijateljskoj utakmici odigranoj u Moskvi.

Strelci za Rusiju na stadionu Dinama pred skoro 24.000 navijača bili su Anton Mirančuk u 21. minutu sa penala, Maksim Osipenko u 32, Aleksej Mirančuk u 55. i Ivan Sergejev u 91. minutu.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 20. minutu kada je Milan Gajić oborio Danila Hluseviča u kaznenom prostoru. Posle konsultacija sa VAR-om, sudija Arda Kardešler je pokazao Gajiću crveni karton i dosudio jedanaesterac za domaću selekciju.

Navijači savsim sigurno nisu zadovoljni ovako lošim izdanjem "Orlova", pa su pale i "teške reči".