KAKVA LUDNICA U LONDONU! Čelsi sa dva gola u nadoknadi do pobede protiv Junajteda

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Čelsija pobedili su na svom terenu u Londonu Mančester junajted sa 4:3, u meču 31. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Čelsi sa 2:0 golovima Konora Galagera u četvrtom i Kola Palmera iz penala u 19. minutu.

Preokret Junajtedu doneli su golovima Alehandro Garančo u 34. i 67. i Bruno Fernandeš u 39. minutu.

Kol Palmer je sa pogocima u 10. iz penala i 12. minutu sudijske nadoknade vremena doneo pobedu Čelsiju.

Čelsi je na 10. mestu sa 43. boda, a Junajted je na šestoj poziciji sa 48 poena.

U narednom kolu, Junajted će dočekati Liverpul, dok će Čelsi gostovati Šefild junajtedu.