AL HILAL OSVOJIO SUPERKUP SAUDIJSKE ARABIJE! Sergej asistencijom doprineo ogromnom uspehu!

TROFEJ

Fudbaleri Al Hilala osvojili su Superkup Saudijske Arabije, pošto su noćas u finalu u Abu Dabiju pobedili Al Itihad 4:1.

Al Hilal je poveo u petom minutu golom Malkoma, a izjednačio je Abderazak Hamdala u 21. minutu. Al Hilal je ponovo poveo u 44. minutu kada je strelac bio Salem Al Davsari, a zatim je drugi gol na utakmici postigao Malkom, u 89. minutu, na asistenciju srpskog fudbalera Sergeja Milinković-Savića.

Konačan rezultat postavio je Naser Al Davsari u šestom minutu nadoknada vremena.

Za Al Hilal nije igrao srpski fudbaler Aleksandar Mitrović zbog povrede.

Al Hilal ove sezone ima šansu da osvoji četiri trofeja, pošto je prvi u prvenstvu sa 12 bodova više Al Nasra sedam kola pre kraja, igra u polufinalu Azijske Lige šampiona i u polufinalu saudijskog Kupa kralja.