PETARDA MOĆNIH TOBDŽIJA - PETROVIĆ NEMOĆAN: Arsenal DEMOLIRAO Čelsi i stavio Siti i Liverpul pod pritisak u borbi za titulu!

premijer liga

Fudbaleri Arsenala savladali su u Čelsi u zaostaloj utakmici 29. kola Premijer lige rezultatom 5:0.

Strelci za Arsenal bili su Trosar u 4., Vajt u 52 i 70. minutu i Haverz u 57. i 65 minutu.

Na golu Čelsija stajao je srpski golman Đorđe Petrović koji je imao nekoliko zapaženih intervencija ali nije mogao da spreči katastrofu svog tima.

Đorđe Petrović

Arsenal je trenutno prvi na tabeli sa 77 bodova iz 34 meča i ubedljivo najboljom gol razlikom čak +56.

Drugi je Liverpul sa 74 i utakmicom manje uz gol -razliku +43.

I dalje je u najboljoj situaciji Mančester siti koji ima 73 boda, ali i čak dva meča manje, uz gol - razliku +44.

Nema sumnje da nas do kraja šampionata očekuje prava drama za u borbi za titulu.

U slučaju istog broja bodova na kraju odlučuje gol - razlika.

Čelsi je trenutno deveti na tabeli sa sa 47 bodova iz 33 meča.

U narednom kolu Premijer lige Arsenal će gostovati Totenhemu, dok će Čelsi u goste Aston Vili.