HET-TRIK LEVANDOVSKOG U DRUGOM POLUVREMENU: Valensija povela, ostala sa igračem manje, a onda je Barsa napravila preokret

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Valensije sa 4:2, u utakmici 33. kola španske Primere.

Fermin Lopes je u 22. minutu doveo Barselonu u vođstvo, ali su Ugo Duro u 27. i Pepelu sa penala u 38. minutu preokrenuli rezultat.

Valensija je u četvrtom minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu ostala sa igračem manje na terenu pošto je golman Giorgi Mamardašvili dobio crveni karton.

Barselona je u nastavku iskoristila prednost i stigla do pobede golovima Roberta Levandovskog u 49, 82. i 93. minutu.

Barselona je upisala 22. pobedu u šampionatu i druga je na tabeli sa 73 boda, dok je Valensija osma sa 47 osvojenih bodova.