OVAJ SPEKTAKULARNI ŠUT NI PET GOLMANA NE BI ODBRANILO! Da li je ovo najsavršeniji penal ikada? (VIDEO)

BRUTALNO

Fudbaleri Eibara pobedili su Amorebijetu rezultatom 5:0 u 38. kolu španske druge lige, a utakmicu je obeležio fantastičan gol Agera Akečea.

Na tri kola do kraja Eibar zauzima treću poziciju sa 64 bodova, tri manje od Valjadolida i Leganesa i tri više od Espanjola. Treće mesto garantuje doigravanje za plasman u La Ligu, a prva dva direktan skok u viši rang.

Domaći tim je do prednosti stigao u 10. minutu golom Stoičkova, a u trećem minutu nadoknade prvog dela Akeče je na perfektan način izveo jedanaesterac.

Da je postojala paučina lopta bi je počistila, a pitanje je koliko golmana bi bilo potrebno da odbrani ovaj udarac sa bele tačke koji možete da pogledate i ovde.

U nastavku je Eibar stigao do nova tri gola preko Korpasa, Jona i De la Fuentea.