SVI NA STADIONU ZANEMELI: Posle brutalnog sudara sa igračem, golman ostao da leži nepomičan VIDEO

užas

Fudbaleri Majorke pobedili su juče na gostujućem terenu Hetafe 2:1, u utakmici poslednjeg 38. kola španskog prvenstva.

Hetafe je poveo golom Gastona Alvaresa u 48. minutu, a Majorka je pobedila golovima u završnici. Izjednačio je Vedad Murići u 90. minutu, a pobedu je obezbedio Pablo Mafeo u trećem minutu nadoknade vremena.

Meč u Madridu obeležio je brutalan sudar golmana domaće ekipe Davida Sorije i napadača Majorke Kajla Larina. I dok se Larin ubrzo pridigao, golman Sorija je dugo ostao nepomičan da leži. Morala je da interveniše lekarska ekipa, a pristigla su i kola hitne pomoći koja su ga prebacila u bolnicu.