Kad ne može na terenu, Dinamo ga dao na semaforu

Očajni navijači

U poslednjem minutu prvog poluvremena protiv PSŽ-a na službenom semaforu rezultat je umesto 0:2 pokazivao 1:1, a prvi strelac 'modrih' u ovosezonskoj Ligi šampiona bio je golman Romeo Mitrović

Ni u trećoj utakmici Lige šampiona fudbaleri Dinama nisu uspeli da daju gol, ali je malobrojnim navijačima u Maksimiru, osmeh izmamio pogled na semafor.

U poslednjem minutu prvog poluvremena protiv PSŽ-a na službenom semaforu rezultat je umesto 0:2 pokazivao 1:1, a prvi strelac 'modrih' u ovosezonskoj Ligi šampiona bio je golman Romeo Mitrović! Dogodilo se to posle gola Meneza, jer je neko slučajno ili namerno pogrešno upisao rezultat i strelca.

Fudbaleri Dinama ni sada kao ni protiv Porta nisu imali podršku velikog brojka navijača, iako su u cilju podrške organizovali nagradnu igru u kojoj je jedan navijač trebalo da osvoji više od 125.000 evra.