Stara dama redom gazi

Šampion nastavlja seriju

"Goleada" je viđena u Torinu gde je Milan nadigrao domaći tim rezultatom 4:2

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima ekipu Palerma rezultatom 1:0 u meču 16. kola Serije A.Pobedu aktuelnom šampionu Italije doneo je Lihtštajner u 50. minutu.Inter je na svom terenu u derbiju kola nadigrao Napoli 2:1. Domaći su poveli golom Guarina u osmom minutu, dok je na 2:0 povisio Milito u 39. Konačan rezultat postavio je Kavani u 54. minutu."Goleada" je viđena u Torinu gde je Milan nadigrao domaći tim rezultatom 4:2. Pogotke za goste dali su Robinjo u 40, Noćerino u 53, Pacini u 61. i El Šaravi u 76. minutu. Strelci za domaći tim bili su Santana u 28. i Bijanki u 80.Kaljari je na svom terenu poražen od Kjeva, a strelci za "leteće magarce" bili su Paloši u 67. i Teru u 87. minutu. Peskara je posle pet vezanih poraza konačno stigla do pobede i to protiv ekipe Đenove rezultatom 2:0. Strelci za Peskaru bili su Abruskato u 53. i Vukušić u 74. minutu. Bivši fudbaler Crvene zvezde Uroš Ćosić odigrao je svih 90 minuta. Kapiten Đenove Boško Janković igrao je do 75. minuta.Katanija je u gostima bila bolja od Sijene 3:1. Atalanta je u subotu nadigrala Parmu 2:1, a Roma je bila bolja od Fiorentine 4:2.Prvo mesto na tabeli drži Juventus sa 38 bodova, dok je Inter drugi s 34.