Pobeda Milana, Sijena slavila posle sedam poraza

Pacini junak roso-nera

Fudbaleri Milana savladali su na svom terenu Bolonju s 2:1

MILANO - Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu ekipu Bolonje s 2:1 u meču 21. kola Serije A.

Golove za domaćina dao je Đampaolo Pacini u 65. i 82. minutu, dok je jedini pogodak za goste postigao Filip Mekses.

Fudbaleri Sijene pobedili su danas na svom stadionu ekipu Sampdorije sa 1:0 i tako došli do prvog trijumfa posle sedam uzastopnih poraza u Seriji A. Jedini gol na utakmici postigao je albanski napadač Erjon Bogdani u 71. minutu. Katanija je u gostima pobedila Đenovu sa 2:0 golovima Gonzala Bergesija u četvrtom i Pabla Barijentosa u 86. minutu. Istim rezultatom Torino je savladao Peskaru u gostima preko Marija Santane u četvrtom i Alesija Čerčija u 41. minutu. Kjevo i Parma odigrali su u Veroni nerešeno 1:1. Istim rezultatom završeni su mečevi Fiorentina - Napoli i Atalanta - Kaljari.U poslednjoj utakmici 21. kola Roma i Inter igrali su bez pobednika, 1:1. Toti je doveo Romu u vođstvo u 22. minutu sa penala, a izjednačio je Palasio u 45.Juventus je prvi na tabeli sa 48 bodova, dok Napoli i Lacio imaju po 43.