ZAGREVANJE ZA REAL: Junajted rutinski dobio Everton!

Spremni za spektakl

Golovima Rajana Gigsa i Robina Van Persija, Junajted je zabeležio novi trijumf u Premijer ligi

MANČESTER - Fudbaleri Mančester Junajteda rutinski su na svom terenu pobedili ekipu Evertona rezultatom 2:0, u okviru 26. kola engleske Premijer lige.Junajted se nakon novog kiksa komšija učvrstio na prvoj poziciji i napravio sjajnu uvertiru pred spektakl koji ih u sredu očekuje u Madridu, na meču osmine finala Lige šampiona protiv Real Madrida.Prednost Junajtedu doneo je neuništivi Rajan Gigs u 13. minutu utakmice nakon odlične asistencije Robina Van Persija.Fenomenalni Holanđanin se, u samom finišu poluvremena, odično snašao u šesnaestercu Evertona i duplirao prednost svog tima (2:0).

Do kraja utakmice Mančester junajted je imao nekoliko prilika da upiše ubedljiviju pobedu, međutim, rezultat je ipak ostao nepromenjen.

Srpski fudbaler Nemanja Vidić odigrao je svih 90 minuta za ekipu menađera Aleksa Fergusona.

Premijer liga, 26. kolo:SubotaTotenhem - Njukasl 2:1(Bejl 5, 78. - Gufran 24.)Čelsi - Vigan 3:1(Ramireš 23, Azar 56, Lampard 87, Marin 90. – Maloni 58.)Norič - Fulam 0:0Stouk - Reding 2:1(Hut 67, Džerom 80. – Marijapa 83.)Sanderlend - Arsenal 0:1(Kazorla 36.)Svonsi - KPR 4:1(Miću 8, 67, Rangel 18, Ernandez 50. – Zamore 48.)Sautempton - Mančester siti 3:1(Pančeon 6, Dejvis 22, Beri 48. ag. - Džeko 38.)NedeljaAston Vila - Vest Hem 2:1(Benteke 74, N'Zogbija 78. - Vestvud 87. /ag/)Mančester junajted - Everton 2:0(Gigs 13, Van Persi 45.)PonedeljakLiverpul - VBA 21.00