KRITIKA DELOVALA: Žigić strelac u pobedi Birmingema

Srpski fudbaler postigao jedan gol

Birmingem je u gostima savladao Piterboro s 2:0, a Žigić je postigao prvi gol za svoj tim

BIRMINGEM - Srpski fudbalski internacionalac Nikola Žigić postigao je prvi gol za Birmingem u pobedi u gostima nad Piterborom rezultatom 2:0 u meču 34. kola Čempionšipa.Žigić je doveo svoj tim u vođstvo u 34. minutu. Burk je odlično prošao sa desne strane i šutirao, ali je njegov udarac odbranio Olejnik. Na odbijenu loptu natrčao je Žigić i poslao je u mrežu. Ovo je bio sedmi gol srpskog napadača ove sezone za ekipu Birmingema. Konačan rezultat postavio je Burk u 80. minutu.Žigić je postigao još jedan gol u 37. minutu, koji je poništen zbog ofsajda. Srpski fudbaler zamenjen je u poslednjim trenucima meča.Birmingem posle 34. kola ima 42 boda i nalazi se na 16. mestu na tabeli.Srpski fudbaler je u poslednjih nekoliko dana bio u centru pažnje u Birmingemu. Menadžer kluba Li Klark je prvo izbacio iz tima Žigića, a onda ga je vratio u tim iz reči da je srpski fudbaler "dokazao da je dobar čovek".