Pobeda Junajteda u Londonu, povreda Van Persija

Đavoli blizu titule

Junajted je u Londonu savladao Kvins Park Rendžers s 2:0

LONDON - Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u Londonu ekipu Kvins Park Rendžersa rezultatom 2:0 u meču 27. kola Premijer lige.Golove su dali Da Silva u 23. i Gigs u 80. minutu. Jedan od najboljih igrača "crvenih đavola" Robin van Persi povredio se u 41. minutu. On je posle centaršuta sa desne strane izgubio ravnotežu i pao u kanal kraj terena, pravo na kamermana. Posle ukazane lekarske pomoći u svlačionicu je otišao držeći se za leđa. Menadžer Junajteda Aleks Ferguson je potvrdio da povreda nije ozbiljna i da se Holanđanin samo ugruvao. On će najverovatnije biti spreman za revanš protiv Reala u osmini finala Lige šampiona.

Srpski internacionalac Nemanja Vidić odigrao je celu utakmicu za Junajted.Arsenal je teškom mukom došao do pobede nad Aston Vilom od 2:1. Oba gola za "tobdžije" dao je Kazorla u šestom i 85. minutu. Jedini strelac za goste bio je Vajman.Vigan je savladao u gostima Reding s 3:0, dok je Vest Bromvič Albion na svom terenu nadigrao Sanderlend s 2:1. Norvič je nadigrao Everton s 2:1, dok je Fulam ranije danas na svom terenu nadigrao Stouk s 1:0.Sutra će igrati Njukasl - Sautempton i Mančester siti - Čelsi.Prvo mesto na tabeli drži Mančester junajted sa 68 bodova, dok je Siti drugi sa 12 poenom manje.