LUDILO: Di Kanio na kolenima proslavio prvu pobedu!

Euforija

Sanderlend je u gostima posle 13 godina pobedio Njukasl

NJUKASL - Fudbaleri Sanderlenda pobedili su u gostima ekipu Njukasla sa 3:0, u utakmici 33. kola Premijer lige, a to je bila prvi trijumf Paola di Kania na klupi "crnih mačaka".Di Kanio je pre nekoliko nedelja preuzeo Sanderlend sa ciljem da izbori sa ovim klubom opstanak u Premijer ligi. On je u svom prvom meču na klupi Sanderlenda poražen od Čelsija s 2:1, a danas je ostvario prvu pobedu. Italijanski stručnjak je svaki gol svog tima izabranika proslavljao na spektakularan način. Di Kanio je skakao u vis, padao na kolena, vikao, urlao.... kao da je on igrač, a ne trener.Sanderlend je prvi put na Sent Džejms parku pobedio još od novembra 2000. godine. Sanderlend je poveo u 27. minutu golom Stefana Sesenjona, a vođstvo je duplirao Adam Džonson u 74. Konačan rezultat postavio je Dejvid Von u 82. minutu.