ISTAKAO SE: Flamini dao gal pa dobio crveni karton

Remi Milana i Napolija

Fudbaleri Milana i Napolija igrali su bez pobednika, 1:1

MILANO - Fudbaleri Milana i Napolija igrali su bez pobednika, 1:1 u derbi meču 32. kola italijanske Serije A.Milan je poveo u 30. minutu golom Matjea Flaminija, a izjednačenje gostima doneo je Goran Pandev tri minuta kasnije."Rosoneri" su meč završili sa igračem manje, pošto je Flamini isključen u 72. minutu.

Navijači Milana su uoči meča na ulicama grada gađali kamenicama pristalice Napolija, ali policija je sprečila veće incidente. Povređenih nije bilo.Ranije danas odigrano je još šest mečeva 32. kola Serije A, a postignuti su sledeći rezultati: Palermo - Bolonja 1:1, Đenova - Sampdorija 1:1, Torino - Roma 1:2, Kaljari - Inter 2:0, Kjevo - Katanija 0:0 i Parma - Udineze 0:3.Napoli je zadržao drugo mesto na tabeli sa 63 boda, dok je Milan treći sa 59. Juventus je prvi sa 71 bodom, ali torinski klub ima i meč manje.