KRALJ: Ronaldo sa Realom odneo pobedu iz Baskije!

Postigao 50 golova u sezoni

Real je u gostima savladao Atletik s 3:0

BILBAO - Fudbaleri Reala pobedili su u Bilbaou ekipu Atletika rezultatom 3:0 u meču 31. kola španske Primere.Trener Reala Žoze Murinjo odmarao je nekolicinu igrača, ali je ipak izveo jaku postavu protiv Atletika. Golove za madridski klub postigli su Kristijano Ronaldo u drugom i 68. minutu. Portugalac je sa ova dva gola stigao do broja od 50 postignutih golova u ovoj sezoni u svim takmičenjima. U listu strelaca upisao se i Gonzalo Iguain u 76. minutu. Rajo Valjekano je ranije danas na svom terenu poražen od Sosijedada s 2:0. Atletiko je u Madridu savladao Granada s 5:0, dok je Barselona u gostima nadigrala Saragosu s 3:0.Real je trenutno drugi na tabeli sa 68 bodova, dok je Barselona na prvoj poziciji sa 81.