ODE TITULA: Totenhem preokretom do pobede nad Sitijem

Za samo sedam minuta

Fudbaleri Totenhema pobedili su Mančester siti s 3:1

BEOGRAD - Fudbaleri Totenhema pobedili su danas na svom terenu Mančester siti sa 3:1 u utakmici 34. kola engelske Premijer lige. Totenhem je tako prekinuo seriju Sitija od tri uzastopne pobede i ostao u trci za direktan plasman u Ligu šampiona.Ekipa Roberta Mančinija povela je u petom minutu iz prvog ozbiljnog napada. Džejms Milner asistirao je Samiru Nasriju, koji je bez većih problema savladao golmana Uga Lorisa. Totenhem je svo do 75. minuta bio u deficitu, a izjednačenje londonskoj ekipi doneo Klint Dempsi, dok je rezultat preokrenuo Džermejn Defo već u 79. Konačan rezultat postavio je Geret Bejl u 82. minutu. Aktuelni šampion Siti posle 34. kola zauzima drugo mesto sa 13 bodova zaostatka za Mančester junajtedom, dok je Totenhem peti sa 61 bodom.