GOLEADA U FIRENCI: Ljajić strelac za Fiorentinu

Selektore samo gledaj

Fiorentina je u fantastičnom meču slavila s 4:3

FIRENCA - Fudbaleri Fiorentine pobedili su u Firenci ekipu Torina rezultatom 4:3 u meču 33. kola italijanske Serije A.Domaći tim imao je prednost od 3:0, ali je Torino izjednačio na 3:3. Međutim, domaći su u finišu stigli do pobede. Golove za Fiorentinu postigli su Kvadrado u osmom, Akvilani u 16, Adem Ljajić u 33. i Kaldeira u 86. minutu. Golove za goste dali su De Souza u 45, Santana u 55. i Cerci u 77. minutu. Za domaći tim ceo meč je odigrao Nenad Tomović, dok je Ljajić zamenjen u 63. minutu. Alen Stevanović nije bio u timu Torina.Inter je golom Rokija u 82. minutu savladao Parmu 1:0. Zdravko Kuzmanović odigrao je ceo meč za Inter.Bolonja i Sampdorija igrali su 1:1, kao i Roma i Peskara. Isti rezultat bio je i na meču Katanija - Palermo. Napoli je savladao Kaljari rezultatom 3:2.Prvo mesto na tabeli drži Juventus sa 74 boda, dok je Napoli drugi sa 66. Milan je treći sa 59, dok je Fiorentina četvrta sa 58.