PRIDRUŽILI SE ELITI: Hal nakon drame u Premijer ligi!

Veliki uspeh

LONDON - Hal Siti je novi član Premijer lige, pošto je danas igrao nerešeno - 2:2 sa Kardifom, koji je ranije već obezbedio mesto u elitnoj diviziji.

Hal Siti je ispustio pobedu u završnici meča kod vođstva od 2:1, koji ga je u tom trenutku direktno vodio u Premijer ligu - a dramu je dodatno pojačao tok meč Votford - Lids, koji bi pokopao sve nade Hala da je završen pobedom domaćih.

Navijači Hala su istrčali na teren u 92. minutu misleći da je kraj, ali meč je nastavljen, pošto je dosuđen penal za domaći tim.

U haosu koji je u tom renutku vladao na trbinama, a verovatno i u glavama igrača Hala i na klupi, jedanaesterac je promašen, ali je zato odmah u sledehem minutu sviran za goste koji, kao po nekom paklenom scenariju, uspevaju da remiziraju-2:2.

Čekalo se poslednjih deset minuta utamice između Votforda i Lidsa koja je kasnila zbog povrede golmana.

Na tom stadionu je u tom trenutku rezultat bio nerešen, uz strašnu ofanzivu Votforda, koji je na kraju ipak, primio gol - 2:1.

U plej ofu za ulazak u Premijer ligu igraće Votford - Lester i Brajton - Kristal Palas.

Iz Prve lige ispadaju Piterbro, Vulverhempton i Bristol Siti.