(VIDEO) BEZ PROMAŠAJA: Pogledajte Milerovih 14 poena u prvoj četvrtini

Nedovoljno

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su u gostima od Strazbura sa 78:75 u šestom kolu Grupe A Evrolige, iako su tokom meča imali i 21 poen prednosti.

U prvoj četvrtini meča blistao je Kvinsi Miler. Sve je polazilo od ruke američkom krilnom centru. Miler je u utakmicu ušao sa tri trojke iz isto toliko pokušaja, a do kraja prve četvrtine ih je šutirao 4/4. Izdanje bez promašaja upotpunio je sa jednim pogotkom za dva i ukupno 14 poena. Miler je meč završio sa 23 poena, uz jedan promašaj za dva poena i 5 trojki iz 10 pokušaja.

Četiri sekunde pre kraja Zvezda je imala napad na 78:75 do lopte je došao Simonović negde na pola terena, ali je zaustavljen, sudije su procenile da nije faul a šut je završio u autu.

Zvezda je ostala na dve pobede, koliko imaju i Real Madrid i Bajern. Strazbur ima tri pobede, Himki četiri, a Fenerbahče pet.