(KURIR TV) LAZIĆ REŠIO DRAMU: Pogledajte poslednje sekunde pobede Crvene zvezde nad Makabijem

ludilo

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Makabi (87:84) u "Kombank areni" u utakmici četvrtog kola Evrolige.

Zvezda posle četiri kola ima polovičan učinak, kao i Makabi.

U Areni pred nešto više od osam hiljada navijačla viđena je prava drama. Dva minuta pre kraja Feldin je ubacio dva od tri bacanja za vođstvo Zvezde 82:80. Tridesetak sekundi pre kraja Džekson je izjednačio na 84:84, a Zvezda je krenula u napad. Ročesti je pogodio 15 sekundi pre kraja! U nastavku Tomas je promašio za pobedu Zvezde, koju je sekund pre kraja potvrdio Lazić.

Za erupciju oduševljena u dvorani. na terenu i tribinama.

Kurir sport, Foto: Dado Đilas

KURIR SPORT UŽIVO : Da li će se "srpski penali" obiti o glavu Zvezdi i Partizanu?