PROBUDIO SE SRPSKI DŽIN: U porazu od Klipersa Bobi dvocifren, Kavaj srušio Dalas (VIDEO)

razgoropadio se

Košarkaši Los Anđelesa pobedili su u noći između utorka i srede na gostujućem terenu Dalas sa 110:107 (24:24, 36:25, 22:29, 28:29).

Los Anđeles je do pobede predvodio Kavaj Lenard, koji je ubacio 36 poena, uz 11 skokova i dve asistencije, dok je u timu Dalasa najefikasniji bio Luka Dončić s istim brojem poena, deset skokova i devet asistencija. Srpski košarkaš Boban Marjanović postigao je 12 poena.

Posle izjednačene prve deonice, Los Anđeles je u drugom periodu uspeo da stekne nešto sigurniju prednost, te na poluvreme ode s plus 11.

Treća četvrtina protekla je u znaku Dončića, koji je svoj tim približio na samo četiri poena razlike, a početkom poslednjeg perioda Dalas je stigao i do preokreta.

Ipak, serijom poena u završnici košarkaši Los Anđelesa vratili su prednost na svoj konto, a Lenar je poenima s linije za slobodna bacanja i definitivno rešio pitanje pobednika.