ŽELJKO ZADOVOLJAN POSLE TRIJUMFA NAD MEGOM: Igrali smo ozbiljno od početka do kraja!

aba liga

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je danas da je njegova ekipa igrala ozbiljno od prvog do poslednjeg minuta meča sa Megom, kao i da želi da čestita igračima na pobedi."Mislim da smo igrali veoma ozbiljno od prvog do poslednjeg minuta i zato želim da čestitam mojim igračima, ali i da se zahvalim ljudima koji su došli da nam pomognu da odigramo utakmicu kako treba", rekao je Obradović, preneo je klupski sajt.

Košarkaši Partizana pobedili su danas na gostovanju ekipu Mege sa 97:68, u utakmici 26. kola ABA lige.

Partizan je trenutno vodeći na tabeli ABA lige sa 21 pobedom i četiri poraza, ali crno-beli imaju tri utakmice više od drugoplasirane Crvene zvezde.

Mega je od ranije bez šanse za plasman u plej-of, a trenutno zauzimaju osmo mesto sa devet pobeda i 16 poraza.

Obradović je dodao da njihov rival igra specifičnu košarku, a čestitao je i treneru Mege Vladimiru Jovanoviću na rezultatima sa tom mladom ekipom.

"Ovaj mladi tim igra dobro i u ovom meču je pokazao šta ga krasi. Kada igraš protiv mladog tima moraš da shvatiš da moraš da imaš motivaciju kakvu oni imaju", rekao je Obradović.

Do kraja regularnog dela Partizan će u zaostaloj utakmici dočekati Cibonu, a Mega će gostovati Krki.