PRVA OD MNOGIH KOJE ĆE UĆI BEZ KOSKE! Naš novi NBA as postigao prve poene, Majami se odmah pohvalio (VIDEO)

ZA POČETAK

Majami Hit je doživeo ubedljiv poraz u prvoj utakmici Letnje lige, a srpski košarkaš, Nikola Jović, zabeležio je prve minute i poene u ovom NBA timu.

Jović, koji je izabran kao 27. pik na ovogodišnjem draftu, nije pokazao sve što ume za 21 minut u igri, ali za početak su navijači mogli da naslute šta ih očekuje.

Majami je u San Francisku izgubio od Los Anđeles Lejkersa rezultatom 100:66, a jedini koš postigao šutom van linije za tri poena.

Odmah je taj pogodak završio na društvenim mrežama Majamija, a pored tri poena, Jović je zabeležio i tri skoka.

Lejkerse je predvodio Meklung sa 17 poena, a Nas je dodao 15.