OVAKVE SCENE SE NE PAMTE! Denverov meč zbog ovog PREKINUT na 35 minuta! Jokić u toku pauze trčao po terenu, trener POLUDEO (VIDEO)

NEVEROVATNO

Neverovatna situacija obeležila je fantastičan meč dva tima sa najboljim učinkom u NBA ligi, Denvera i Bostona.

Nagetsi su kao domaćini pobedili rezultatom 123:111, uz prvi tripl-dabl učinak Nikole Jokića u 2023. godini, peti na poslednjih osam utakmica, a ukupno deveti u sezoni.

Međutim, utakmica je u poslednjoj četvrtini prekinuta zbog strahovitog zakucavanja Roberta Vilijamsa, košarkaša Bostona, nakon čega je obruč bio iskrivljen.

Denver Nagets, Boston Seltiks

"Nisam znao da sam ja to uradio dok saigrači nisu počeli da me krive za pauzu. Nikada ranije mi se nije slična stvar desila", poručio je Vilijams nakon utakmice.

Niko u dvorani nije ni pomislio da će pauza da se oduži i da će trajati čak 35 minuta.

Na kraju, obruč je potpuno skinut sa table i zamenjen je.

Trener Denvera, Majkl Meloun, bio je vidno razočaran činjenicom da nekoliko radnika nije uspelo brže da ispravi obruč i omogući uslove za nastavak utakmice.

"Ovo mora da je neka šala. Koliko ljudi je potrebno da se popravi obruč?", pitao se nakon meča Meloun.

Nikola Jokić je bio jedan od retkih koji je u toku pauze trčao po terenu kako se ne bi "ohladio".

Nakon što je meč nastavljen, Nagetsi su uspeli da iskontrolišu situaciju na terenu i da rutinski obezbede pobedu.