O OVOJ TROJCI EGZUMA DUGO ĆE SE PRIČATI! Plejmejker Partizana pogodio sa pola terena uz zvuk sirene, ovakvi potezi RETKO se viđaju

ludilo

Košarkaši Cedevita Olimpije i Partizana trenutno igraju drugi meč polufinalne serije ABA lige, a nakon prvog poluvremena rezultat je 51:41.

Crno-beli su bolje otvorili meč, ali su se domaćini vrlo brzo "probudili" i u potpunosti vratili u utakmicu, a u prvih 20 minuta gledali smo sjajnu košarku.

Bilo je dosta dobrih poteza, ali jedan u režiji Dantea Egzuma privukao je posebnu pažnju.

Naime, u poslednjoj sekundi prve četvrtine, plejmejker Partizana je pogodio trojku sa pola terena i to uz svuk sirene, a tu situaciju pogledajte u priloženom video snimku: