BOGDANOVIĆEVI POENI MALO ZA ATLANTU: Hoksi doživeli DEBAKL protiv Klivlenda

NBA

Srpski košarkaš, Bogdan Bogdanović, nije pomogao Atlanti da izbegne poraz od Klivlenda rezultatom 116:95.

Na poluvremenu su Kavalirsi imali 14 poena prednosti, a utakmica je rešena u trećoj deonici nakon koje je na semaforu pisalo "93:70".

Bogdanović je utakmicu završio sa 14 poena, četiri asistencije, dva skoka i jednom ukradenom loptom za 28 minuta.

Prva zvezda Atlante, Tre Jang, postigao je 15 poena, a najefikasniji je bio Dežonte Marej sa 24 poena.

Košarkaši Klivlenda su odlično podelili poene, pa ima čak sedam dvocifrenih igrača. Donovan Mičel i Sem Meril su postigli po 18 poena.

Atlanta je sada na učinku od 18 pobeda i 24 poraza, dok je Klivlend zabeležio 25. trijumf i ostao na 15 izgubljenih mečeva.