JOVIĆ IZBAČEN SA UTAKMICE! Šokantna odluka sudija, komentatori nisu mogli da veruju šta se desilo Srbinu (VIDEO)

NBA

Srpski reprezentativac, Nikola Jović, isključen je sa utakmice u NBA, iako je pitanje da li je to baš zaslužio.

Bio je mladi Srbin starter u pobedi Majamija nad Detroitom rezultatom 118:110, ali je meč završio sredinom treće četvrtine.

U igri je proveo 21 minuta, pogodio je tri od pet šuteva iz igre uključujući i jednu trojku iz dva pokušaja. Postigao je osam poena, a imao je četiri skoka i po dve asistencije i ukradene lopte.

Meč je prevremeno završio zbog dve tehničke greške.

Nakon druge, odnosno isključujuće tehničke greške, komentatori su istakli da je po pravilima NBA Jović preterano burno reagovao nakon što mu je dosuđena lična greška.

Međutim, složili su se sa mišljenjem Srbina da nije trebalo da bude dosuđen faul.

- Gde je kontakt? - upitao je komentator.