JOKIĆ URLAO NA MELOUNA! Nesvakidašnje scene zbog sudija! Nastao je HAOS, a Srbin je zahtevao od trenera jednu stvar (VIDEO)

NBA

Košarkaši Denvera poraženi su posle drame i produžetka od Finiksa rezultatom 117:107.

Kao i uvek u centru pažnje je bio Nikola Jokić.

Srbin je vodio veliku borbu sa Jusufom Nurkićem koji je igrao agresivnu odbranu, zbog čega je utakmicu završio sa šest ličnih grešaka na dva i po minuta do kraja poslednje četvrtine.

Žalio se Jokić na faulove koji nisu dosuđeni, a zbog jedne odluke sudija na pet minuta do kraja utakmice, u trenucima kada su Nagetsi pokušavali da se u potpunosti vrate u meč, prilično glasno je vikao na trenera Majkla Melouna u pokušaju da ga natera da zatraži proveru odluke.