Slušaj vest

Kako prenosi "Žurnal" iskusni plejmejker će na kraju sezone završiti igračku karijeru, ali će i po isteku ugovora ostati na Malom Kalemegdanu i to kao direktor i potpredsednik kluba.

Teodosićeva ljubav prema Zvezdi je poznata široj javnosti odavno, ali do prošle sezone se nisu poklopile obostrane želje sa realnošću.

Iskusni bek, jedan od najboljih srpskih košarkaša u proteklim godinama, u tekoćoj sezoni ima znatno manju ulogu na parketu u odnosu na prvu sezonu u crveno-belom dresu kada je podsetio na najbolje dane.

Miloš Teodosić Foto: Starsport, Starsport/Srđan Stevanović

Karijeru je počeo u FMP-u, a pre odlaska u inostranstvo je igrao još za Borac iz Čačka.

Veoma uspešan je bio u Olimpijakosu, a potom i u CSKA iz Moskve nakon čega je otišao u NBA i igrao za Los Anđeles Kliperse. Vratio se u Evropu 2019. godine i naredne četiri sezone je igrao za Virtus, a posle toga je došao u Zvezdu.

Kurir sport/Žurnal

Bonus video:

Teodosić, trojka sa pola terena  Izvor: ArenaSport