UBEDLJIVA POBEDA DOMAĆINA: Novi Pazar u tri seta na svom terenu savladao Spartak iz Subotice!

rutinski

Odbojkaši Novog Pazara pobedili su večeras ekipu Spartaka iz Subotice sa 3:0 u setovima (25:15, 25:21, 26:24), u utakmici trećeg kola Superlige.

Domaćina su do trijumfa predvodili Aleksandar Blagojević i Marko Radosavljević sa po 12 poena, jedan manje upisali su Benjamin Daca i Vuk Milutinović, a Nikola Živanović dodao je sedam poena za Pazarce.

Aleksandar Veselinović bio je najefikasniji kod Subotičana sa 13 poena, pratio ga je Nemanja Jungić sa 11, dok je Uroš Kecman osvojio šest poena za poraženi tim.

Utakmicu u dvorani Pendik pratilo je oko 400 gledalaca, a trajala je sat i 25 minuta.

Subotički Spartak trenutno je četvrti na tabeli sa dve pobede i porazom, dok osmoplasirani Novi Pazar ima pobedu i poraz, uz utakmicu manje.