EVROPSKO PRVENSTVO U MALIM BAZENIMA U KAZANJU: Nina Stanisavljević se plasirala u polufinale

PLIVANJE

Srpska plivačica Nina Stanisavljević plasirala se u polufinale u disciplini 100 metara slobodnim stilom na Evropskom prvenstvu u plivanju u malim bazenima u Kazanju.

Stanisavljević je kvalifikacionu trku završila u vremenu 53.35 sekundi, i tako osvojila 14. mesto u ukupnom plasmanu, a šesto u svojoj grupi.

U istoj disciplini, nastupila je i Tanja Popović, ali sa vremenom od 55.26 sekundi nije uspela da se plasira u polufinale. Ona je zauzela 26. mesto u ukupnom plasmanu.

Nina Stanisavljević je nastupila i u kvalifikacijama 50 metara leđno, ali nije uspela da izbori plasman u polufinale.