(VIDEO) NOVA LAKRDIJA NA ROLAN GAROSU: Francuz odbio da pruži ruku rivalu, a onda ga oterao od sebe
Printskrin/youtube, Foto: Printskrin / You Tube

Bruka u Parizu

Francuski teniser Loren Lokoli odbio je posle poraza u prvom kolu Rolan Garosa da se rukuje sa Slovakom Martinom Kližanom.

Slovak je posle velike borbe slavio sa 3:2, po setovima 7:6, 6:3, 4:6, 0:6, 6:4.

Lokoli je nekoliko puta tokom meča optužio protivnika da je odglumeo povredu.

"Dva seta je glumeo da ga boli noga, a onda je odjednom potrčao kao zec u petom setu", rekao je Lokoli tokom jedne pauze između gemova.

Francuz je poludeo kada je u petom setu napravio dvostruku servis grešku, a Slovak se tom prilikom glasno radovao.

Lokoli je na kraju meča odbio da se rukuje sa protivnikom, a Slovaka je praktično odgurnuo od sebe.