BEJBI NADAL IZBACIO CICIPASA SA US OPENA: Grku ovog puta nije pomogao odlazak u toalet

Šok u Njujorku

Španski teniser Karlos Alkaraz priredio je veliko iznenađenje u trećem kolu US opena pošto je savladao Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 4:6, 7:6 (7-2), 0:6, 7:6 (7-5).

Mladi Španac, koga zovu "bejbi Nadal", u četvrtom kolu će igrati protiv Petera Gojovčika koji je savladao Henrija Laksonena sa 3:6, 6:3, 6:1, 6:4.

Cicipas je prethodnih dana bio na stubu srama zbog odlazaka u toalet i dugog zadržavanja u trenucima kada mu ne ide u meču. Tako je bilo i ovog puta. Posle izgubljenog trećeg seta Grk je otišao u toalet. Ovog puta se zadržao četiri minuta, ali je ponovo u prvom trenutku to donelo rezultat jer je četvrti set dobio sa 6:0.

Ipak, u odlučujućem setu Španac je u taj-brejku bio bolji i posle trilera ostvario pobedu.