ĐERE NASTAVLJA SA POBEDAMA: Laslo bolji od Kaćina za polufinale turnira u Kicbilu

Bravo

Srpski teniser Laslo Đere plasirao se danas u polufinale turnira u austrijskom Kicbilu, pošto je pobedio argentinskog igrača Pedra Kaćina sa 6:4, 6:2.

Đere, 38. igrač sveta, pobedio je 16 pozicija slabije rangiranog tenisera za sat i 19 minuta.

Ključni brejk u prvom setu Đere pravi u sedmom gemu, da bi zatim u 10. gemu iskoristio četvrtu priliku za vođstvo 1:0.

Srpski igrač je odmah na startu drugog seta stigao do brejka, a prednost je potom potvrdio novim brejkom u sedmom gemu.

Đere je tako nastavio sa dobrim rezultatima na šljaci, pošto je prošle nedelje stigao do finala turnira u Hamburgu.

On će u polufinalu turnira u Kicbilu igrati protiv pobednika meča između austrijskog igrača Dominika Tima (116. na svetu) i Francuza Artura Rinderkneha (67. na ATP listi).