UPAO NA TURNIR KAO "LAKI LUZER", PA POČISTIO FRANCUZA: Sjajni Lajović rutinski izborio plasman u drugo kolo Mastersa u Parizu!

bravo

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se danas u drugo kolo Mastersa u Parizu, pošto je u dva seta pobedio 77. tenisera sveta Francuza Benžamina Bonzija 7:5, 6:3.

Lajović, koji je kao "srećni gubitnik" dobio priliku da zaigra u Parizu, do pobede je stigao posle sat i 28 minuta igre.

Srpski teniser je u šestom gemu prvog seta oduzeo servis protivniku, ali je odmah u narednom Bonzi uspeo da vrati brejk. U 12. gemu Lajović je iskoristio prvu set loptu i novim brejkom stigao do vođstva.

U trećem gemu drugog seta Bonzi je napravio brejk, ali je Lajović brejkovima u četvrtom i osmom gemu stigao do preokreta i pobede.

Lajović je u drugom kolu igrati protiv Australijanca Aleksa De Minora.

Kurir sport/Beta

00:39

LUPIO ŠAMAR PROTIVNIKU NA MREŽI! Ovo tenis nije video: Pružio mu ruku, pa ga ZALEPIO PO FACI!