Slušaj vest

Najbolji teniser ikada Novak Đoković sutra od 19 sati igra protiv Janika Sinera u drugom polufinalu Rolan Garos.

Već smo pisali o tome da je uloga favorita pripala italijanskom asu, ali ko tek tako sme da otpiše najboljeg igrača svih vremena? 

Novak Đoković - Aleksandar Zverev, Rolan Garos 2025 Foto: VBKS

Jedna stvar je zagarantovana - čeka nas epski spektak i meč koji će se dugo pamtiti. Momenat u kojem se nalaze oba tenisera garancija je za to.

Novak je danas odradio nešto lakši trening na terenu 2, sparingovao je sa Kristijanom Herisonom, ali uslovi nisu bili najbolji mogući... Pljuskovi su prekinuli Novakov trening pred sutrašnji okršaj sa Italijanom.

WhatsApp Image 2025-06-05 at 5.28.50 PM.jpeg
Foto: Vuk Brajović / Kurir sport

Trening je trajao oko 45min, a po povratku je Novak ponovo prošao kroz pozicije srpskih medija u medijskom centru. "Malo smo pokisli, ništa strašno", dobacio je Novakov trener Boris Bošnjaković.

Novak u vožnji biciklom u Parizu Izvor: Instagram/djokernole