• Turkey F13, Doubles
    Yalcinkale B / Yuksel A 15:00 Himpe W / Schyvinck C
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 1 7 5 1 Dima D / Geerts M 0 5 5 0
  • Raanana, Israel
    Cervantes Huegun, Inigo 1 7 6 1 Berrer, Michael 1 6 7 1
  • Turkey F13, Doubles
    Silverman C / Smith R 15:30 Fortuna C / Jandric D
  • Tunisia F12, Doubles
    Dzhavakian Y / Khotkov O 15:45 Cagnina J / Vanneste J
  • Tunisia F12, Doubles
    Johansson N / Mokrousov M 15:45 Cagnina J / Vanneste J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 15:50 Caciotti M / Masini M
  • Spain F7, Singles
    Vega Hernandez, David 1 6 3 6 1 Pulgar-Garcia, Javier 1 4 6 6 1
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 2 6 4 6 2 2 Schwarte, Emelie Luisa 1 2 6 1 1 1
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Soylu, Ipek 2 6 1 6 2 2 Kasatkina, Darya 1 4 6 4 1 1
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 1 6 5 3 1 Kleman, Miroslav 1 0 7 1 1
  • Italy F3, Doubles
    Fallert F / Raab D 2 6 4 13 2 2 Bonadio R / Maccari F 1 3 6 11 1 1
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 16:30 Mikhaylova M / Schmitz A-K
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 1 4 6 4 1 1 Makarova E / Vesnina E 2 6 3 10 2 2
  • Raanana, Israel, Doubles
    Pavic M / Venus M 1 6 4 1 Kravchuk K / Molchanov D 0 3 2 0
  • Raanana, Israel
    Sela, Dudi 0 5 0 Weintraub, Amir 0 6 0
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 17:00 Kosonen M / Virtanen P
  • Qatar F1, Singles
    Marsalek, James 0 4 4 0 Milton, Joshua 1 6 2 1
  • Turkey F13, Doubles
    Guliyev A / Manafli A 0 2 4 0 0 Adanali M / Suluoglu S 2 6 6 2 2
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 17:05 Hristea C-E / Negreanu D
  • Turkey F13, Doubles
    Pazicky M / Sproch D 2 6 6 2 2 Chawich K / Colorado M 0 1 3 0 0
  • Qatar F1, Singles
    Fabian, Patrik 0 3 1 0 Merckx, Jonas 1 6 0 1
  • Spain F7, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 0 4 3 0 Arenas-Gualda I / Ortega-Olmedo R 1 6 5 1
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 2 6 6 2 2 Mikhaylova M / Schmitz A-K 0 1 3 0 0
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Cortina Pou A / Jebri M 0 0 5 0 Ciufrila R / Mokrousova G 1 6 5 1
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Osaka, Naomi 1 6 1 1 Cepede Royg, Veronica 0 4 1 0
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 2 6 6 2 2 Kosonen M / Virtanen P 0 2 0 0 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Stolmar R / Szlavikovics S 1 6 3 1 Juhaszova V / Malikova T 0 3 1 0
  • Turkey F13, Doubles
    Agabigun S / Yurtacan E 1 6 1 1 Babanine A / Browne S 0 4 0 0
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Crawford, Samantha 0 3 0 Rus, Arantxa 0 3 0
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    AL Nabhani F / Fuentes C 1 6 1 1 Scholsen H / Tolibova S 0 0 1 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    LU J-J / Sotnikova A 0 4 0 Corning V M / Uzcategui A 0 3 0
  • Qatar F1, Doubles
    AL Alawi S K / El-Bayoumy A 0 1 0 Simon T / Vibert F-A 0 2 0
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Min, Grace 0 1 0 Irigoyen, Maria 0 0 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Ishizu S / Tsuji K 0 1 0 Crivelletto J / Kachar M 0 0 0
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Bekker K / Faber T 0 0 0 Heisen V / Hering K 0 2 0
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 18:30 Garza, Daniel
  • San Luis Potosi, Mexico
    Mcgee, James 18:30 Dzumhur, Damir
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Rogers, Shelby 18:30 Karatantcheva, Sesil
  • San Luis Potosi, Mexico
    Klein, Brydan 18:30 Zampieri, Caio
  • Spain F7, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Pulgar-Garcia J 18:30 Folie A / Yevseyev D
  • Turkey F13, Doubles
    Delgado A A / Schwencke Lindqvist T 18:30 Wagner S / Wunner M
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 18:35 Dankl T-M / Erun F T
  • Raanana, Israel, Doubles
    Albot R / Nedovyesov O 18:35 Betov S / Przysiezny M
  • Qatar F1, Doubles
    Marsalek J / Rice D 18:40 Djokovic D / Tepavac M
  • Qatar F1, Doubles
    De Valk R S / Sebaoun L J 18:40 Kellovsky D / Pospisil J
  • Spain F7, Doubles
    Deus N / Sousa H 18:40 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Raanana, Israel, Doubles
    Elgin M / Weintraub A 18:55 Junaid R / Shamasdin A
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Kalinina A / Korashvili O 18:55 HAN X / Kramperova K
  • Turkey F13, Doubles
    Janvier M / Larriere C 18:55 Wagner S / Wunner M
  • Miami, USA
    Williams, Serena 19:00 Lisicki, Sabine
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Brengle, Madison 19:20 Krejcikova, Barbora
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Fafaliou S / Jebawy J 19:30 Easwaramurthi A / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 19:30 Hristea C-E / Negreanu D
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    CE G / Goncalves P 19:40 Moore T / Slater N
  • San Luis Potosi, Mexico
    Hank, Tigre 19:50 Melzer, Gerald
  • San Luis Potosi, Mexico
    Olivo, Renzo 19:50 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    De Paula, Fabiano 19:50 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Miami, USA, Doubles
    Hlavackova A / Hradecka L 20:00 Niculescu M / Panova A
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay C / Cepelova J 20:00 Mrdeza T / Piter K
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Gonzalez M / Haddad Maia B 20:50 Kerkhove L / Rus A
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 21:00 Astorga, Mauricio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Smith, Connor 21:00 Clezar, Guilherme
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 21:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 21:00 King, Darian
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Horansky, Filip 21:00 Ghem, Andre
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Fratangelo, Bjorn 21:00 Gonzalez, Maximo
  • Miami, USA
    Thiem, Dominic 21:00 Murray, Andy
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 21:00 Dankl T-M / Erun F T
  • Miami, USA, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 22:15 Isner J / Querrey S
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 22:20 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 22:20 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 22:20 Mina, Gianni
  • San Luis Potosi, Mexico
    Podlipnik-Castillo, Hans 22:20 Struvay, Eduardo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Endara, Ivan 22:20 Gomez, Juan Sebastian
  • Miami, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 23:00 Anderson K / Chardy J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 23:40 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 23:40 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 23:40 Chung, Hyeon
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 23:40 Behar A / Olivo R

Odgovor

Danilović: Ne odlazim iz Partizana

Košarka

“Sve je to odavno viđeno i time se skreće pažnja sa dešavanja u Železniku, koja su, kao i ostale utakmice sa FMP-om tada, a sada sa Zvezdom, uvek bila organizovana da bi se dogodile tragedije" rekao je Danilović

danilovic, kk partizan,

Prvi čovek Košarkaškog kluba Partizan Predrag Danilović demantovao je medijske napise da će ovog leta napustiti klub kako bi se potpuno posvetio ćerkici Olgi i njenoj teniskoj karijeri.

“To su veoma ružne stvari. Pogotovu što pominju dete, prave njoj probleme i stvaraju konfuziju detetu od 11 godina. Posebno što su to laži”, rekao je Danilović za klupski sajt reagujući na tekst objavljen u jednim dnevnim novinama.

U tom tekstu se navodi da je 11-godišnja Olga dobila poziv da se priključi čuvenoj akademiji Nika Bolitijerija u Majamiju, te da će se  porodica Danilović zbog toga preseliti na Floridu.

“Sve je to odavno viđeno i time se skreće pažnja sa dešavanja u Železniku, koja su, kao i ostale utakmice sa FMP-om tada, a sada sa Zvezdom, uvek bila organizovana da bi se dogodile tragedije. Ovaj put je ona pukom srećom i zrelošću Partizana izbegnuta”, zaključio je Danilović.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Moralna je i odgovorna odluka da država ne hapsi na prepad Vojislava Šešelja, kao što se to nekad radilo Dragomir Anđelković politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!