• Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Peckl, Kerstin 1 1 7 3 1 1 Rosca, Ioana Loredana 2 6 6 6 2 2
  • Romania F8, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 1 4 6 1 1 Portmann, Leandro 1 6 4 3 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Chikalkina, Anastasia 1 3 7 3 1 Kushkhova, Aminat 1 6 6 3 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Curovic, Tamara 1 3 6 2 1 Dmitrieva, Ksenia 1 6 3 2 1
  • Romania F8, Singles
    Cornea, Vlad Victor 1 6 5 1 1 Antonescu, Vasile 1 4 7 1 1
  • Romania F8, Singles
    Zukas, Matias 2 7 6 2 2 Bobleaga, Razvan 0 6 4 0 0
  • Belgium F5, Singles
    Zynga, Lennart 1 3 6 2 1 Lakat, Florian 1 6 4 5 1
  • Turkey F27, Singles
    Echargui, Moez 2 7 6 2 2 Haylaz, Muhammet 0 6 3 0 0
  • Belgium F5, Singles
    Hinnisdaels, Maxime 1 5 6 0 1 Kanar, Jonathan 1 7 3 0 1
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Duca, Gabriela 0 3 1 0 0 Fetecau, Irina 2 6 6 2 2
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Grigoriu, Madalina 0 1 3 0 0 Marculescu, Mihaela Lorena 2 6 6 2 2
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Hristea, Camelia-Elena 1 6 3 1 Guna, Ioana 0 2 3 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Akhalkatsi, Ana 0 3 0 Kunina, Ekaterina 0 3 0
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Hofer, Verena 0 1 0 0 Lim, Alize 1 6 5 1
  • France F13, Singles
    Musialek, Alexis 1 6 4 1 Bouquet, Lucas 0 0 3 0
  • Italy F17, Singles
    Picco, Francesco 0 1 2 0 Giorgini, Daniele 1 6 4 1
  • Italy F17, Singles
    Turchetti, Nicolo 0 3 0 0 Massara, Antonio 1 6 2 1
  • Italy F17, Singles
    Garanganga, Takanyi 1 6 4 1 Mercuri, Fabio 0 2 1 0
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Geukens, Britt 2 6 6 2 2 Landener, Hanna 0 1 0 0 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Bolkvadze, Mariam 0 2 2 0 Chalaganidze, Tamari 1 6 1 1
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Razafindranaly, Julie 0 3 0 0 Versteeg, Kelly 1 6 3 1
  • Czech Republic F6, Singles
    Poljak, David 0 4 0 Konecny, Michal 0 5 0
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Distelmans, Steffi 0 4 3 0 Caramaro, Fanny 1 6 0 1
  • Czech Republic F6, Singles
    Miedler, Lucas 0 4 0 0 Lojda, Dusan 1 6 0 1
  • Czech Republic F6, Singles
    Sikora, Adrian 1 6 0 1 Suc, Dominik 0 4 0 0
  • Czech Republic F6, Singles
    Majchrzak, Kamil 1 6 5 1 Safranek, Vaclav 0 3 0 0
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Janssen E / Van Cauter A 10:00 Fourouclas N / Gulbe L
  • Serbia F4, Singles
    Paz, Juan Pablo 1 6 0 1 Serdarusic, Nino 0 2 0 0
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Paykoc, Deniz 0 0 2 0 0 Romeo, Caroline 2 6 6 2 2
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Beygelzimer, Yuliya 0 4 0 0 Amanmuradova, Akgul 1 6 1 1
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Khazaniuk, Deniz 0 4 0 Turati, Bianca 0 3 0
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Marcinkevica, Diana 0 4 0 0 Moser, Lisa Maria 1 6 2 1
  • France F13, Singles
    Guez, David 0 2 0 0 Doumbia, Sadio 1 6 0 1
  • France F13, Singles
    Reboul, Fabien 0 5 0 Lestienne, Constant 0 4 0
  • Italy F17, Singles
    Klec, Ivo 0 3 1 0 Dalla Valle, Enrico 1 6 1 1
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sanesi, Gaia 0 4 0 0 Garcia Perez, Georgina 1 6 0 1
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Cheapchandej P / Silakul C 1 6 0 1 Miyamura M / Namigata J 0 3 5 0
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 0 2 0 Reix, Sherazad 0 5 0
  • Turkey F27, Singles
    Agabigun, Sarp 0 3 0 0 Chervyakov, Fedor 1 6 0 1
  • Serbia F4, Singles
    Sabanov, Ivan 0 6 0 Ilic, Luka 0 6 0
  • Serbia F4, Singles
    Kiuamov, Timur 1 6 0 1 Filipenko, Viktor 0 4 0 0
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Zhang, Shuai 1 6 2 1 Morgina, Anna 0 1 2 0
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Celik, Susanne 1 6 0 1 Gorgodze, Ekaterine 0 4 0 0
  • Serbia F4, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 0 3 0 Urbanija, Mike 0 5 0
  • Turkey F27, Singles
    Jover Maestre, Javier 1 6 1 1 Erun, Fatih Taha 0 3 0 0
  • Romania F8, Singles
    Petit, Gabriel 0 1 0 Manda, Calin 0 3 0
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    HAN X / Zhang K-L 0 3 0 Abduraimova N / Kuwata H 0 3 0
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    Hisami K / Takahata K 0 1 0 Lertpitaksinchai N / Plipuech P 0 5 0
  • Turkey F27, Singles
    Vives, Jordi 0 5 0 Dabryian, Artsiom 0 1 0
  • Turkey F27, Singles
    Setkic, Aldin 0 2 0 Shevkedov, Ferdun 0 2 0
  • Turkey F27, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 0 2 0 Erguden, Baris 0 0 0
  • Great Britain F6, Singles
    Smethurst, Daniel 11:00 Cox, Daniel
  • Great Britain F6, Singles
    Milton, Joshua 11:00 Peniston, Ryan
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Ostlund, Fanny 11:00 Kavlashvili, Tinatin
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Novoselova, Polina 11:00 Sterenbach, Saray
  • Spain F20, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 11:00 Rodriguez Manzano, Borja
  • Spain F20, Singles
    Martos Gornes, Sergio 11:00 Gakhov, Ivan
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Herrero Garcia Honorato, Claudia 11:00 Sarrazin, Laetitia
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Sexmilo Pascual, Marta 11:00 Gonzalez Encinas, Marta Huqi
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Wallace, Isabelle 11:00 Cheli, Camille
  • Austria F3, Singles
    Pichler, David 0 0 0 Giraldi Requena, Marcos 0 0 0
  • Austria F3, Singles
    Krawietz, Kevin 11:00 Haenle, Pirmin
  • Austria F3, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 11:00 Hampel, Lenny
  • Austria F3, Singles
    Razborsek, Nik 11:00 Ternar, Tomislav
  • Netherlands F4, Singles
    Lizariturry, Juan 11:00 Dischinger, Eduardo
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Krejsova, Petra 11:00 Kruijer, Nina
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Scheepens, Jainy 11:00 Alves, Carolina
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Sugnaux, Tess 11:00 Wikkerink, Janneke
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Ryan, Karis 11:00 Barbat, Karen
  • Great Britain F6, Singles
    Corrie, Edward 11:00 Glasspool, Lloyd
  • Great Britain F6, Singles
    Volfson, David 11:00 Strachan, Bruce
  • Great Britain F6, Singles
    Pauffley, Neil 11:00 O'Mara, Jonny
  • Romania F8, Singles
    Ubiergo, Jordan 11:05 Alekseenko, Vadim
  • Turkey F27, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 11:05 Ouvrard, Victor
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Honcova, Michaela 11:10 Vanlangendonck, Eliessa
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Moroi, Cristina 11:10 Zmau, Michele Alexandra
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Dinu, Cristina 11:10 Sezer, Melis
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Gasanova A / Zabirova A 11:15 Peiretti G / Testa G
  • Romania F8, Singles
    Torroni, Giulio 11:20 Kestelboim, Mariano
  • Romania F8, Singles
    Bragusi, Darius Florin 11:20 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Belgium F5, Singles
    Horansky, Filip 11:20 Juszczak, Loic
  • Belgium F5, Singles
    Tabatruong, Maxime 11:20 Gennaro, Dante
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Sabalenka, Aryna 11:20 Chen, Chaoyi
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Grymalska, Anastasia 11:30 Alexandre DA Rosa, Karolayne
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Amiraghyan, Ani 11:30 Bizhukova, Tamara
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Golovin, Jessica 11:30 Peers, Sally
  • Czech Republic F6, Singles
    Jebavy, Roman 11:30 Kolar, Zdenek
  • Czech Republic F6, Singles
    Blasko, Martin 11:30 Nejedly, Pavel
  • Czech Republic F6, Singles
    Zednik, Jan 11:30 Poskocil, Jan
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Askew S B / Kairi A 11:30 Machalova S / Pektorova H
  • Serbia F4, Singles
    Fatic, Nerman 11:30 Markovic, Goran
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Poznikhirenko, Ganna 11:30 Ozgen, Pemra
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Papamichail, Despina 11:30 Knoll, Xenia
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Gatto-Monticone, Giulia 11:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    VON Deichmann, Kathinka 11:35 Matteucci, Alice
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sramkova, Rebecca 11:40 Michel, Lara
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Holanova, Nina 11:40 Van Oost, Nina
  • Czech Republic F6, Singles
    Jaloviec, Marek 11:40 Michalicka, Marek
  • Serbia F4, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 11:40 Celebic, Ljubomir
  • Serbia F4, Singles
    Borsos, Gabor 11:40 Zlatanovic, Arsenije
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Zander, Nina 11:40 Touly, Carla
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Lekaj, Adrijana 11:40 Buzarnescu, Mihaela
  • Serbia F4, Singles
    Zelba, Marious 11:45 Vukicevic, Dusan
  • France F13, Singles
    Grinberg, Thomas 12:00 Peliwo, Filip
  • France F13, Singles
    Libaud, Arthur 12:00 Puget, Adrien
  • France F13, Singles
    Zhang, Zhizhen 12:00 Teixeira, Maxime
  • France F13, Singles
    Gombocz, Adrien 12:00 Nicoud, Florian
  • Braunschweig, Germany
    Daniel, Taro 12:00 Kamke, Tobias
  • Romania F8, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 12:00 Dima, Dragos
  • Braunschweig, Germany
    Kudryavtsev, Alexander 12:00 Souza, Joao Olavo
  • Braunschweig, Germany
    Ymer, Elias 12:00 Langer, Nils
  • Belgium F5, Singles
    Tchoutakian, Maxime 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Braunschweig, Germany
    Bachinger, Matthias 12:00 Khachanov, Karen
  • Spain F20, Doubles
    Arenas-Gualda I / Ward A 12:00 MAS Mascolo A / Mesquida Berg O
  • Turkey F27, Singles
    Matute, Juan Manuel 12:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Turkey F27, Doubles
    Guerses G / Vecchia E F 12:00 Azkara E M / Kuchibhotla S
  • Turkey F27, Singles
    Vellbach, Gustavo 12:15 Yuksel, Anil
  • Turkey F27, Singles
    Metreveli, Aleksandre 12:15 Hobart, Daniel
  • Great Britain F6, Singles
    Hoyt, Evan 12:30 Willis, Marcus
  • Great Britain F6, Singles
    Hudson, Oliver 12:30 Gabb, Richard
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Medina Garrigues A / Lindstedt R 12:30 Gajdosova J / Zimonjic N
  • Spain F20, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 12:30 Martinez Portero, Pedro
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Martinez Martinez, Maria 12:30 Perera Ros, Meritxell
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Gutierrez Carrasco, Maria 12:30 Nancarrow, Alexandra
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Mattek-Sands B / Safarova L 12:30 Kops-Jones R / Spears A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Wawrinka, Stanislas 12:30 Gasquet, Richard
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Akhalkatsi A / Eristavi B 12:30 Helbet J / Patiuk V
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Srebotnik K / Tecau H 12:30 Kops-Jones R / Klaasen R
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Pospisil, Vasek 12:30 Murray, Andy
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Raymond L 12:30 Makarova E / Vesnina E
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Vesnina E / Matkowski M 12:30 Hlavackova A / Kubot L
  • Austria F3, Singles
    Ofner, Sebastian 12:30 Bortolotti, Marco
  • Austria F3, Singles
    Bega, Alessandro 12:30 Vigani, Joy
  • Austria F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 12:30 Kahoun, Jacob
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Simon, Gilles 12:30 Federer, Roger
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Okalova M / Teglas V 12:30 Nefedova A / Pitisci F
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Jacob K / Lebedzeva L 12:30 Tehrani T / Wagemaker M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Hsieh S-W / Pennetta F 12:30 Babos T / Mladenovic K
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Van Der Meij C / Wikkerink J 12:30 De Jong I / Kruijer N
  • Great Britain F6, Singles
    Vega Hernandez, David 12:30 Stoute, Isaac
  • Great Britain F6, Singles
    Farquharson, Tom 12:30 Boutillier, Remi
  • Romania F8, Singles
    Dancu, Vlad Andrei 12:35 Manafov, Vladyslav
  • Turkey F27, Singles
    AL Taweel, Issam 12:35 Tinelli, Matteo
  • Great Britain F6, Singles
    Martin, Toby 12:40 Carter, Robert
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rodionova AN / Sitak A 12:45 Hingis M / Paes L
  • Romania F8, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 12:50 Ursu, Vadym
  • Romania F8, Singles
    Khaledan, Shahin 12:50 Bonadio, Riccardo
  • Belgium F5, Singles
    Simbozel, Florian 12:50 Cant, Louis
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Georges, Myrtille 13:00 Lister, Cornelia
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Giovine, Claudia 13:00 Shamayko, Marina
  • Belgium F5, Singles
    Diep, Florent 13:00 Kelly, Dayne
  • Netherlands F4, Singles
    Grills, Jacob 13:00 Monteban, Paul
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Kremer, Dana 13:00 Boeykens, Elyne
  • Netherlands F4, Singles
    Lootsma, Niels 13:00 Stewart, Mitchell
  • Netherlands F4, Singles
    Baughman, Deiton 13:00 Wessels, Louis
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Torro-Flor, Maria-Teresa 13:00 Soler-Espinosa, Silvia
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Salzburg, Jule 13:00 Stephenson, Francesca
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Sharifova K / Vasilyeva L 13:00 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Germany F6, Singles
    Werner, Jean-Marc 13:00 Nekic, Tim
  • Germany F6, Singles
    Meis, Pascal 13:00 Silva, Caio
  • Czech Republic F6, Singles
    Laaksonen, Henri 13:00 Partl, Adrian
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Kerkhove, Lesley 13:00 Burger, Cindy
  • Czech Republic F6, Doubles
    Kuncik J / Majchrowicz A 13:00 Konecny M / Michnev P
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Kasatkina, Darya 13:00 Ianchuk, Olga
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Zanevska, Maryna 13:00 Perrin, Conny
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Hrdinova E / Peer S 13:00 Bezmenova A / Kommer F
  • Netherlands F4, Singles
    Van Den Honert, Vincent 13:00 Banes, Maverick
  • Netherlands F4, Singles
    Vatutin, Alexey 13:00 Marie, Jules
  • Serbia F4, Doubles
    Petrovic D / Serdarusic N 13:00 Jandric D / Jankovic M
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Evtimova, Dia 13:00 Balducci, Alice
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Oprandi, Romina 13:05 Lemoine, Quirine
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Zimmermann, Kimberley 13:10 Parazinskaite, Akvile
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Kovinic, Danka 13:10 Min, Grace
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Bertens, Kiki 13:10 Cepelova, Jana
  • Serbia F4, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 13:10 Boborykin A / Kiuamov T
  • Serbia F4, Doubles
    Completo A / Gaspar Murta A 13:10 Bjelica I / Draganja T
  • Serbia F4, Doubles
    Garcia A / Peric N 13:15 Djurdjevic B / Filipenko V
  • Braunschweig, Germany
    Ghem, Andre 13:20 Granollers, Marcel
  • Braunschweig, Germany
    Carreno-Busta, Pablo 13:20 Mayer, Florian
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Mischa 13:20 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Braunschweig, Germany
    Zeballos, Horacio 13:20 Marterer, Maximilian
  • France F13, Singles
    Massa, Alexandre 13:30 Giraudeau, Thomas
  • France F13, Singles
    Le Boulch, Thomas 13:30 Eysseric, Jonathan
  • Turkey F27, Doubles
    Agabigun S / Haylaz M 13:30 Mohamed Hatem M / Moriones J
  • France F13, Singles
    Samper-Montana, Jordi 13:30 Groll, Teri
  • France F13, Singles
    Furness, Evan 13:30 Reynet, Florian
  • Turkey F27, Doubles
    Gerasimov E / Shyla Y 13:45 Suluoglu S / Yalcinkale B
  • Turkey F27, Doubles
    Erguden U B / Setkic A 13:45 Durmus D / Erun F T
  • Great Britain F6, Singles
    Malik, Jamie 14:00 Goodall, Josh
  • Great Britain F6, Singles
    Tutu, Marshall 14:00 Evans, Daniel
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Sharapova, Maria 14:00 Vandeweghe, Coco
  • Austria F3, Singles
    Vilardo, Francesco 14:00 Basso, Andrea
  • Austria F3, Doubles
    Colorado M / Platzeck Cavalcante P 14:00 Krawietz K / Wagner H
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Ewijk C / Scheepens J 14:00 Luttikhuis N / Vogelsang E
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Baric N / Karaitiana J 14:00 Furlanetto V / Pella C
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Pivovarova, Anastasia 14:00 Buyukakcay, Cagla
  • Great Britain F6, Singles
    Kobelt, Peter 14:00 Clayton, Scott
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Melnikova M / Pous-Tio L 14:00 Majeric T / Morgina A
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Paykoc D / Yurtkuran D 14:00 Shapatava S / Vasylyeva A
  • Great Britain F6, Singles
    Rice, David 14:00 Oakley, Keelan
  • Turkey F27, Doubles
    Echargui M / Ouvrard V 14:05 Altinalev M / Sentay A
  • Great Britain F6, Singles
    Malik, Jathan 14:10 Thompson, Jordan
  • Belgium F5, Singles
    Storme, James Junior 14:20 Demois, Julien
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Naydenova, Aleksandrina 14:30 Kachar, Marina
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Pera, Bernarda 14:30 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Luknarova, Zuzana 14:30 Oyen, Sofie
  • Spain F20, Singles
    Davidovich Fokina, Alejandro 14:30 Divar, Carlos
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Leune E / Vikhlyantseva N 14:30 Boev M / Sammons M
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Voracova, Renata 14:30 Larsson, Johanna
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Bonic, Barbara 14:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Negreanu D / Wlodarczak K 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Zeballos, Noelia 14:30 Tatarus, Gabriela Nicole
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Stinga, Teodora 14:30 Ghioroaie, Ilona Georgiana
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muguruza, Garbine 14:30 Bacsinszky, Timea
  • Germany F6, Singles
    Masur, Daniel 14:30 Kopeinigg, Daniel
  • Germany F6, Singles
    Finzelberg, Lukas 14:30 Giner, Marc
  • Austria F3, Singles
    Schroll, Philipp 14:30 Gawron, Marcin
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Peterson, Rebecca 14:30 Jakupovic, Dalila
  • Knokke, Doubles W-C10-BEL-02A
    Golovin J / Malm M 14:30 Holanova N / Novotna N
  • Netherlands F4, Singles
    Griekspoor, Tallon 14:30 Wang, Tak Khunn
  • Netherlands F4, Doubles
    Hermans M / Weverink E 14:30 Anderson O / Grills J
  • Netherlands F4, Doubles
    Dankl T-M / Dijkhuizen M 14:30 Goluza I / Street M
  • Czech Republic F6, Doubles
    Blasko M / Miedler L 14:30 Ignatik U / Jebavy R
  • Serbia F4, Doubles
    Puttergill C / Zelba M 14:30 Ilic L / Rakic S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Peya A / Soares B 14:30 Murray J / Peers J
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Brescia, Georgia 14:35 Badosa Gibert, Paula
  • Braunschweig, Germany
    Krajinovic, Filip 14:40 Riba, Pere
  • Braunschweig, Germany
    Albot, Radu 14:40 Struff, Jan-Lennard
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Bondar, Anna 14:40 De Sutter, Justine
  • Braunschweig, Germany
    Dustov, Farrukh 14:40 Dutra Silva, Rogerio
  • Serbia F4, Doubles
    Celebic L / Radinski A 14:40 Bejtulahi D / Djokovic D
  • Serbia F4, Doubles
    Markovic G / Sucevic L 14:40 Krnjetin M / Roganovic S
  • Serbia F4, Doubles
    Saveljic I / Saveljic I 14:45 PAZ J P / Rivera-Aranguiz G
  • Romania F8, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 15:00 Jecan M-A / Sulea T C
  • Romania F8, Doubles
    Anagnastopol V-M / Cornea V V 15:00 Fortuna C / Grigelis L
  • Belgium F5, Singles
    Cailleau, Jolan 15:00 Thivant, Yannick
  • Belgium F5, Doubles
    Johnson H / Johnson Y 15:00 Taylor A / Taylor J
  • Spain F20, Singles
    Korovin, Mikhail 15:00 Mendieta, Jorge
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Bouzo Zanotti, Noelia 15:00 Emma, Victoria
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Vekic, Donna 15:00 Tatishvili, Anna
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Cirstea, Sorana 15:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Todi, Italy
    Desein, Niels 15:00 Bourgue, Mathias
  • Todi, Italy
    Gonzalez, Alejandro 15:00 Zopp, Jurgen
  • Germany F6, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 15:00 Inzerillo, Jerome
  • Turkey F27, Doubles
    Chervyakov F / Shevkedov F 15:00 Altuna T / Taweel I H
  • France F13, Singles
    Portales, Nino 15:00 Medvedev, Daniil
  • France F13, Singles
    Rousset, Elie 15:00 Mina, Gianni
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Williams, Serena 15:15 Azarenka, Victoria
  • Turkey F27, Doubles
    Matute J / Vellbach G 15:15 Ilkel C / Yuksel A
  • Turkey F27, Doubles
    Duldaev D / Hobart D 15:15 Botzer B T / Ndayishimiye H
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rojer J-J / Tecau H 15:25 Matkowski M / Zimonjic N
  • Great Britain F6, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 15:30 Ridout, Robbie
  • Great Britain F6, Doubles
    Findel-Hawkins J / Mitchell T 15:30 Hoyt E / Mousley B
  • Great Britain F6, Doubles
    FOX D / Martin T 15:30 Vega Hernandez D / Volfson D
  • Great Britain F6, Doubles
    Kivanda S E / Persad A 15:30 Smethurst D / Willis M
  • Italy F17, Doubles
    Coria F / Lipovsek Puches T 15:30 Safwat M / Weissborn T-S
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cheli C / Marti Riembau A 15:30 Rosatello C / Sarrazin L
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Beygelzimer Y / Krejcikova B 15:30 Munozova A / Topsel M
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Eraydin B / Gabueva A 15:30 Gjorcheska L / Sezer M
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys, Madison 15:45 Radwanska, Agnieszka
  • Belgium F5, Singles
    Dubail, Julien 15:50 Dehaen, Thomas
  • France F13, Singles
    Chettar, Medy 16:00 Millot, Vincent
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Leykina, Polina 16:00 Devits, Mathilde
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Perper, Alexandra 16:00 Beberechi, Andreia
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Scala, Camilla 16:00 Ghioca, Mihaela
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Prisacariu, Andreea 16:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Crespo Azconzabal A / Farfan D 16:00 Ionescu S / Szatmari A
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Molinero, Florencia 16:00 Mikulcic, Ema
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Vogt, Stephanie 16:00 Gerlach, Katharina
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 16:00 Klasen A / Klasen C
  • Germany F6, Singles
    Kekez, Duje 16:00 Kuhn, Nicola
  • Germany F6, Singles
    Fago, Matteo 16:00 Muller, Benedikt
  • Austria F3, Doubles
    Bortolotti M / Ghedin N 16:00 Hampel L / Pichler D
  • Netherlands F4, Doubles
    Baughman D / Dischinger E 16:00 Banes M / Van Peperzeel G
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Baranska A / Muntean V 16:00 Garcia-Perez G / Sanchez-Quintanar C
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Ianchuk O / Kasatkina D 16:00 Klemenschits S / Lottner A
  • Austria F3, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:00 Lagos V / Moral F
  • Todi, Italy, Doubles
    Caruso S / Gaio F 16:00 Martin A / Melzer G
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Harris, Samantha 16:10 Cuypers, Dorien
  • Todi, Italy
    Rola, Blaz 16:20 Lindell, Christian
  • Todi, Italy
    Kicker, Nicolas 16:20 Lajovic, Dusan
  • Romania F8, Doubles
    Luncanu P-A / Mugevicius L 16:30 Bucur S I / Stanca T
  • Romania F8, Doubles
    Carpen A D / Craciun T D 16:30 Bobleaga R / Damian M D
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Kuzmanov, Dimitar
  • Germany F6, Doubles
    Pashayan D / Prudnikau A 16:30 Abohabaga S / Hassan B
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Ramialison I / Sibille C 16:30 Partaud M / Touly C
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Babos T / Peya A 16:40 Savchuck O / Marach O
  • Great Britain F6, Doubles
    COX D / Rice D 17:00 Addison A / Ilett M
  • Great Britain F6, Doubles
    Milton J / Thompson J 17:00 Hudson O / Whiteford J
  • Great Britain F6, Doubles
    Modica S / Stoute I 17:00 Goodall J / Meehan H
  • Great Britain F6, Doubles
    O'Mara J / Strachan B 17:00 Clayton S / Gabb R
  • Italy F17, Singles
    Ciurletti, Andres Gabriel 17:00 Giannessi, Alessandro
  • Italy F17, Singles
    Bahamonde, Francisco 17:00 Abbruciati, Lorenzo
  • Italy F17, Singles
    Altamirano, Collin 17:00 Travaglia, Stefano
  • Italy F17, Singles
    Borgo, Francesco 17:00 Sakamoto, Pedro
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Erlich J / Petzschner P 17:00 Dodig I / Melo M
  • Spain F20, Doubles
    Eldagsen E / Flores I 17:00 Boluda-Purkiss C / Ortega-Olmedo R
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Parish, Helen 17:00 Dentoni, Corinna
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cervera-Vazquez L / Nancarrow A 17:00 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 17:00 Bopanna R / Mergea F
  • Winnetka, USA, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 17:00 Jung J / Smith C
  • Winnetka, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 17:00 Alrutz G / Nevolo D
  • Winnetka, USA, Doubles
    Mcdonald M / Meister N 17:00 Jones G / Kuznetsov A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Hiltzik J / Stineman R 17:00 Nguyen D / Sarkissian A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Jasika O / Mitchell B 17:00 Bolt A / Whittington A
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Canero Perez M D R / Sexmilo Pascual M 17:00 Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C
  • Netherlands F4, Singles
    Lazov, Alexander 17:00 Schoorel, Thomas
  • Colombia F5, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:00 Pabon Cuesta, Ricardo
  • Colombia F5, Singles
    Valero, Luis 17:00 Rengifo, Frazier
  • Colombia F5, Singles
    Bendeck, Jose Daniel 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F5, Singles
    Torres, Andres 17:00 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Dzumhur D / Skugor F 17:00 Koolhof W / Middelkoop M
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 17:00 Gonzalez S / Shamasdin A
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konjuh A / Draganja M 17:10 Mirza S / Soares B
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Moroi C / Peckl K 17:30 Kolb M / Kolb N
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Hobgarski, Katharina 17:30 Rus, Arantxa
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Pekhova P / Witthoeft C 17:30 Daniels C / Geuer N
  • Germany F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 17:30 Kern, Robin
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Baluu S / Siedliska N 17:30 Moore T / Perrin C
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Langer N / Marterer M 17:50 Kretschmer G / Satschko A
  • Winnetka, USA
    Krueger, Mitchell 18:00 Bolt, Alex
  • Winnetka, USA
    Nguyen, Daniel 18:00 Cunha, Henrique
  • France F13, Singles
    Rufin, Guillaume 18:00 Humbert, Ugo
  • Winnetka, USA
    Kozlov, Stefan 18:00 Harrison, Ryan
  • France F13, Singles
    Sakharov, Gleb 18:00 Blanchet, Ugo
  • Belgium F5, Doubles
    Gennaro D / Munafo P 18:00 Malisse X / Storme J J
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Cabal J S 18:00 Mladenovic K / Nestor D
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Aristegui, Mercedes 18:00 Parres Azcoitia, Olga
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Ferro, Fiona 18:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Todi, Italy
    Fabbiano, Thomas 18:00 Cecchinato, Marco
  • Germany F6, Doubles
    Kopeinigg D / Maier H 18:00 Bensoussan S / Masur D
  • Todi, Italy, Doubles
    Cerretani J / Paval C 18:00 Collarini A / Galdos S
  • Italy F17, Singles
    Lago, Tommaso 18:30 Sabry, Sherif
  • Italy F17, Doubles
    Della Tommasina D / Rondoni P 18:30 Carli C / Stefanini J
  • Great Britain F6, Doubles
    Daniell M / Gan O 18:30 Malik J / Ridout R
  • Spain F20, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:30 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Spain F20, Doubles
    Divar C / Innerarity Abascal P 18:30 Canas Garcia J P / Orozco Carrasco G
  • Netherlands F4, Doubles
    Niesten M / Vatutin A 18:30 Granollers-Pujol G / Vervoort M
  • Spain F20, Doubles
    Korovin M / Voronin D 18:30 Gakhov I / Igoshin A
  • Colombia F5, Singles
    Hernandez Ramirez, Sergio Luis 18:30 Builes, Tomas
  • Colombia F5, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 18:30 Montero, Jorge
  • Colombia F5, Singles
    Quintero, Michael 18:30 Barrios, Geronimo
  • Todi, Italy, Doubles
    Beck A / Gojowczyk P 18:30 Desein N / Gigounon G
  • Colombia F5, Singles
    King, Kevin 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Italy F17, Singles
    Kwiatkowski, Thai-Son 19:00 Naso, Gianluca
  • Winnetka, USA
    Dancevic, Frank 19:20 Myneni, Saketh
  • Winnetka, USA
    Ito, Tatsuma 19:20 Meister, Nicolas
  • Winnetka, USA
    Sandgren, Tennys 19:20 Escobedo, Ernesto
  • Winnetka, USA
    Whittington, Andrew 19:20 Mcdonald, Mackenzie
  • Belgium F5, Singles
    Laurent, Yanais 19:30 Folie, Alexandre
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Spiteri, Dalila 19:30 Kordolaimi, Eleni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Suhail, Ushna 19:30 Antoun, Maddison
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Huber, Luisa Marie 19:30 Zhuravleva, Angelina
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Payet, Eva Pauline 19:30 De La Puerta Uribe, Lucia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 19:30 Kuznetsova, Varvara
  • Germany F6, Doubles
    Schwarz D / Schwarz L 19:30 Korshunov S / Sabanin Y
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Aristegui M / Emma V 20:00 Martinez Martinez M / Parres Azcoitia O
  • Todi, Italy, Doubles
    Barnett S / Kim K 20:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Colombia F5, Singles
    Espricigo, Renan Conti 20:00 Makiguchi, Ryusei
  • Colombia F5, Doubles
    Bendeck J D / Gomez A 20:00 Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P
  • Colombia F5, Doubles
    Mora D / Perez Cortez A 20:00 Escobar F / Valero L
  • Winnetka, USA
    Bossel, Adrien 20:40 Kuznetsov, Alex
  • Winnetka, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 20:40 Kutrovsky D / O'Brien D
  • Italy F17, Singles
    Licciardi, Pietro 21:00 Leonardi, Filippo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dixon G / Zotova M 21:00 Pinto G / Zerulo M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Malikova K 21:00 Franze C / Squarcialupi G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    CHO I-H / Guttormsen K 21:00 Gardella F J / Prati F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bhunu V / Geiss J 21:00 Bukhanko A / Prozorova E
  • Todi, Italy
    Mager, Gianluca 21:30 Gonzalez, Maximo
  • Colombia F5, Doubles
    Hank T / Zornosa S 21:30 Hernandez Ramirez S L / Hoyos Franco A
  • Winnetka, USA
    Tiafoe, Francis 22:00 Devvarman, Somdev
  • Winnetka, USA
    Kavcic, Blaz 22:00 Sarkissian, Alexander
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gaydarzhi K / Lazareva M 22:00 Singh O / Suhail U
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malykh P / Sakchatchawan C 22:00 Procacci A M / Spiteri D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Costa Melgar C / Zhuravleva A 22:00 Aleshcheva V / Paperini D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Agarwal D S / Antoun M 22:00 Abou Zekry O / Rana S
  • Winnetka, USA, Doubles
    Crepaldi E / Cunha H 22:00 Myneni S / Reid M
  • Winnetka, USA
    Nevolo, Dennis 23:20 Jung, Jason

Jelena Janković: Eh, da sam muško

Tenis

Autor:

Ne možete uvek biti u vrhunskoj formi, to samo momci mogu

Jelena Janković, loša forma, muški tenis

Jelena veruje da će se vratiti u vrh

Novi debakl.
Srpska teniserka Jelena Janković ponovo je neprijatno iznenadila svoje fanove porazom na startu turnira u Stanfordu. Novi debakl doživela je u duelu sa 120. igračicom na svetu Koko Vandevege - 6:4, 6:2, a Jankovićeva je pronašla opravdanje za seriju loših partija.

- Dugo sam bila medu top 10 teniserki, ali ne možete uvek da pružate dobre partije i budete u vrhunskoj formi. Postoje pojedini igrači, posebno u muškom tenisu, koji su u stanju da to urade - rekla je Jelena i dodala da su za sve krive muke s povredama:

- Ove sezone sam imala dosta povreda, koje su me vraćale nekoliko korak unazad i uvek sam kretala od nule. I nije tako loše biti 20. igračica na svetu. Ipak, s obzirom na moje mogućnosti, moram da se vratim u vrh. Treniram naporno i nadam se da ću povratiti samopouzdanje.

(G. F.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Može se očekivati da se posle bure stvari kompromisno dogovore jer nikome nije u interesu da ruši EU Miroljub Aleksić, vlasnik „Alko grupe“

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!