• Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Ayukawa, Mana 1 6 3 3 1 Hon, Priscilla 1 4 6 3 1
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Sheng, Yuqi 0 4 2 0 0 YE, Qiu YU 2 6 6 2 2
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Tanaka, Yuuki 0 5 4 0 Han, Na-Lae 1 7 3 1
  • Australia F2, Singles
    Klein, Brydan 1 6 6 1 Hobart, Daniel 1 7 1 1
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Gao, Xinyu 1 6 4 1 Tang, Hao Chen 0 4 4 0
  • Davis Cup Single Matches
    Rungkat, Christopher 1 6 4 1 Khaledan, Shahin 0 2 0 0
  • Davis Cup Single Matches
    LU, Yen-Hsun 2 6 6 3 2 Abou Chahine, Ibrahim 0 0 0 1 0
  • Davis Cup Single Matches
    Udomchoke, Danai 0 2 1 0 Lim, Yong-Kyu 1 6 1 1
  • Monterrey, Mexico
    Garcia, Caroline 0 0 0 Schiavone, Francesca 0 1 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Zhang, Yuxuan 04:55 Koshino, Yurina
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Moore J / Myers A 05:00 LIU C / Tian R
  • Davis Cup Single Matches
    Statham, Jose 05:00 WU, DI
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Flood, Emma 05:00 Wallace, Isabelle
  • Australia F2, Doubles
    De Waard S / Grills J 05:05 Ball C / Reid M
  • Davis Cup Single Matches
    Trijati, Sunu-Wahyu 05:20 Shahgholi, Anoosha
  • Davis Cup Single Matches
    Hung, Jui-Chen 05:30 Alayli, Karim
  • Davis Cup Single Matches
    Sornbutnark, Warit 05:30 Chung, Hyeon
  • Davis Cup Single Matches
    Qureshi, Aisam-Ul-haq 05:30 AL Obaidly, Naser
  • India F1, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 05:30 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Davis Cup Single Matches
    Venus, Michael 06:30 Zhang, ZE
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 06:30 HSU C-W / Tang H C
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Goerges, Julia 07:00 Dulgheru, Alexandra
  • Davis Cup Single Matches
    Kukushkin, Mikhail 07:00 Bolelli, Simone
  • Davis Cup Single Matches
    Khan, Aqeel 07:00 Ghareeb, Mohammad
  • India F1, Singles
    Ghedin, Riccardo 07:00 Singh, Karunuday
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Chang K-C / Zheng S 08:00 Liang C / Wang Y
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Nara, Kurumi 08:15 Gajdosova, Jarmila
  • Davis Cup Single Matches
    Golubev, Andrey 08:30 Seppi, Andreas
  • Davis Cup Single Matches
    Tierro, Patrick-John 09:00 Godamanna, Harshana
  • Davis Cup Single Matches
    Garanganga, Takanyi 09:00 Basic, Mirza
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Moore, Tara 09:00 Lister, Cornelia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Jani, Reka-Luca 09:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dentoni, Corinna 09:00 Folts, Arina
  • Egypt F8, Singles
    Novak, Dennis 09:00 Badanov, Dmytro
  • Egypt F8, Singles
    Milojevic, Nikola 09:00 Vatutin, Alexey
  • Egypt F8, Doubles
    Clayton S / Gabb R 09:00 Liniger J / Von Massow G
  • Turkey F9, Singles
    Vilella Martinez, Mario 09:00 Reissig, Nicolas
  • Turkey F9, Singles
    Roca Batalla, Oriol 09:00 Chazal, Maxime
  • Turkey F9, Singles
    Zekic, Miljan 09:00 Sinicropi, Riccardo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vondrousova, Marketa 09:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Puchkova, Olga 09:30 Lapko, Vera
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Klaffner, Melanie 09:30 Rohde-Moe, Caroline
  • India F1, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 09:30 Lopez-Perez E / Perez Sanz D
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yastremska, Dayana 09:30 Morgina, Anna
  • Tunisia F8, Singles
    Zynga, Lennart 09:30 Crepaldi, Erik
  • Tunisia F8, Singles
    Galovic, Viktor 09:30 Giacalone, Omar
  • Tunisia F8, Singles
    Rice, David 09:30 Shyla, Yaraslau
  • Tunisia F8, Singles
    Durasovic, Viktor 09:30 Jankovits, Yannick
  • Davis Cup Single Matches
    Gonzales, Ruben 10:30 Dissanayake, Sharmal
  • Davis Cup Single Matches
    Lock, Benjamin 10:30 Dzumhur, Damir
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Caregaro, Martina 10:30 Sibille, Constance
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Ramialison, Irina 10:30 Remondina, Anna-Giulia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dinu, Cristina 10:30 Arshinkova, Petia
  • Egypt F8, Singles
    Tepavac, Marko 10:30 Sekulic, Milos
  • Egypt F8, Singles
    Fournerie, Theo 10:30 Klec, Ivo
  • Turkey F9, Singles
    Kirche, Leonardo 10:30 Pereira, Jose
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Lister C / Moore T 10:30 Jani R-L / Jurikova L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Bogoliy D / Folts A 10:30 Grajdek K-A / Nancarrow A
  • France F4, Singles
    Fallert, Florian 10:30 Khachanov, Karen
  • Davis Cup Single Matches
    Arneodo, Romain 11:00 Nieminen, Jarkko
  • Egypt F8, Doubles
    Dubarenco M / Novak D 11:00 Tessa L / Zapata Miralles B
  • Davis Cup Single Matches
    Ilkel, Cem 11:00 Wolmarans, Fritz
  • Croatia F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 11:00 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Croatia F3, Singles
    Sancic, Antonio 11:00 Celebic, Ljubomir
  • Croatia F3, Singles
    Lizariturry, Juan 11:00 Naso, Gianluca
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Arcangioli, Manon 11:00 Schaeder, Laura
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sanchez-Quintanar, Cristina 11:00 Chantraine, Catherine
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Scholsen, Helene 11:00 Simmonds, Chanel
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    HO, Jessica 11:00 Georges, Myrtille
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Wozniacki, Caroline 11:30 Witthoeft, Carina
  • Davis Cup Single Matches
    Donskoy, Evgeny 12:00 Nielsen, Frederik
  • Davis Cup Single Matches
    Ungur, Adrian 12:00 Botzer, Bar Tzuf
  • Turkey F9, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 12:00 Kaczynski K / Schonenberg T
  • Turkey F9, Doubles
    Jastraunig L / Reissig N 12:00 Sinicropi R / Vibert F-A
  • France F4, Singles
    Lestienne, Constant 12:00 Mertens, Yannick
  • Portugal F2, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 12:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Davis Cup Single Matches
    Balleret, Benjamin 12:30 Kontinen, Micke
  • Davis Cup Single Matches
    Ilhan, Marsel 12:30 Vorster, Tucker
  • Croatia F3, Singles
    Schmid, Michal 12:30 Ghedin, Nicola
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Klaffner M / Thombare P G 12:30 Lapko V / Vondrousova M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kennel K / Lazareva M 12:30 Morgina A / Rohde-Moe C
  • Tunisia F8, Doubles
    Grassi C / Rice D 12:30 Cagnina J / Jankovits Y
  • Tunisia F8, Doubles
    Fortuna C / Giacalone O 12:30 Shyla Y / Vasilevski A
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Hsieh, Su-Wei 12:45 Kulichkova, Elizaveta
  • Davis Cup Single Matches
    Djokovic, Novak 13:00 Delic, Mate
  • Quimper, France
    Marchenko, Illya 13:00 Guez, David
  • Davis Cup Single Matches
    Kuznetsov, Andrey 13:30 Pedersen, Martin
  • Davis Cup Single Matches
    Copil, Marius 13:30 Sela, Dudi
  • France F4, Singles
    Eysseric, Jonathan 13:30 Halys, Quentin
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Goncalves, Paula Cristina 14:00 Pereira, Teliana
  • Davis Cup Single Matches
    Murray, Andy 14:00 Young, Donald
  • Davis Cup Single Matches
    Podzus, Martins 14:00 Lazov, Alexander
  • Davis Cup Single Matches
    Bemelmans, Ruben 14:00 Laaksonen, Henri
  • Davis Cup Single Matches
    Struff, Jan-Lennard 14:00 Simon, Gilles
  • Davis Cup Single Matches
    Sousa, Joao (POR) 14:00 Idmbarek, Yassine
  • Davis Cup Single Matches
    Borsos, Gabor 14:00 Albot, Radu
  • Croatia F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 14:00 Maruscak M / Rumler R
  • Croatia F3, Doubles
    Gawron M / Panfil G 14:00 Draganja T / Sancic A
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    HO J / Simmonds C 14:00 Bhunu V / Geiss J
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Chantraine C / Van Der Meij C 14:00 Sanchez-Quintanar C / Tanielian C
  • Portugal F2, Singles
    Boutillier, Remi 14:00 Pavic, Mate
  • Portugal F2, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 14:00 Gil, Frederico
  • Quimper, France
    Dustov, Farrukh 14:20 Teixeira, Maxime
  • Davis Cup Single Matches
    Troicki, Viktor 14:30 Coric, Borna
  • Davis Cup Single Matches
    Ymer, Elias 14:30 Melzer, Jurgen
  • Davis Cup Single Matches
    Klizan, Martin 15:00 Zemlja, Grega
  • Davis Cup Single Matches
    Berlocq, Carlos 15:00 Souza, Joao Olavo
  • Davis Cup Single Matches
    Williams, Seanon 15:00 Estrella Burgos, Victor
  • Davis Cup Single Matches
    Cuevas, Pablo 15:00 Gonzalez, Alejandro
  • France F4, Singles
    Denolly, Corentin 15:00 Coco, Rudy
  • Davis Cup Single Matches
    Ward, James 15:30 Isner, John
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kovinic, Danka 15:30 Bonaventure, Ysaline
  • Davis Cup Single Matches
    Podzus, Janis 15:30 Kuzmanov, Dimitar
  • Davis Cup Single Matches
    Darcis, Steve 15:30 Lammer, Michael
  • Davis Cup Single Matches
    Rosol, Lukas 15:30 Kokkinakis, Thanasi
  • Davis Cup Single Matches
    Kohlschreiber, Philipp 15:30 Monfils, Gael
  • Davis Cup Single Matches
    Machado, Rui 15:30 Ouahab, Lamine
  • Davis Cup Single Matches
    Fucsovics, Marton 15:30 Ciumac, Andrei
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Cepede Royg, Veronica 15:30 Dominguez Lino, Lourdes
  • Davis Cup Single Matches
    Lindell, Christian 16:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Davis Cup Single Matches
    Muller, Gilles 16:00 Rasolondrazana, Jacob
  • Davis Cup Single Matches
    Kubot, Lukasz 16:00 Berankis, Ricardas
  • Davis Cup Single Matches
    Garin, Christian 16:00 Beretta, Duilio
  • Portugal F2, Singles
    Ward, Alexander 16:00 Sousa, Pedro
  • Davis Cup Single Matches
    Gombos, Norbert 16:30 Kavcic, Blaz
  • Davis Cup Single Matches
    Mayer, Leonardo 16:30 Bellucci, Thomaz
  • Davis Cup Single Matches
    King, Darian 16:30 Hernandez, Jose
  • Quimper, France
    Corrie, Edward 16:30 Barrere, Gregoire
  • Davis Cup Single Matches
    Cuevas, Martin 16:30 Giraldo, Santiago
  • Monterrey, Mexico
    Radwanska, Urszula 17:00 Bacsinszky, Timea
  • Davis Cup Single Matches
    Vesely, Jiri 17:00 Tomic, Bernard
  • Monterrey, Mexico
    Ivanovic, Ana 17:00 Mladenovic, Kristina
  • Davis Cup Single Matches
    Barry, Sam 17:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Portugal F2, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 17:00 Geerts M / Masur D
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Arruabarrena L / Olaru R 17:00 Bertens K / Larsson J
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 17:00 Garcia-Vidagany B / Molinero F
  • Monterrey, Mexico
    Radwanska, Urszula 17:00 Bacsinszky, Timea
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Rodionova AN / Rodionova AR 17:00 Hlavackova A / Hradecka L
  • Monterrey, Mexico
    Pavlyuchenkova, Anastasia 17:00 Errani, Sara
  • Davis Cup Single Matches
    Nastasi, Ugo 17:30 Rakotondramanga, Antso
  • Davis Cup Single Matches
    Janowicz, Jerzy 17:30 Grigelis, Laurynas
  • Davis Cup Single Matches
    Jarry, Nicolas 17:30 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo
  • Quimper, France, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 17:30 Michon A / Teixeira M
  • France F4, Doubles
    Mertens Y / Westerhof B 18:00 Halys Q / Jacq G
  • Portugal F2, Doubles
    Deus N / Gil F 18:00 Pulgar-Garcia Jai / Vivero Gonzalez P
  • Davis Cup Single Matches
    Glancy, Daniel 18:30 Gerasimov, Egor
  • Quimper, France
    Paire, Benoit 18:30 Authom, Maxime
  • Quimper, France, Doubles
    Beck A / Fischer M 19:50 Barrere G / Obry J
  • Davis Cup Single Matches
    Souto, David 21:30 Saborio, Julian
  • Davis Cup Single Matches
    Rodriguez-Pace, Ricardo 23:00 Roca, Ignaci
  • Davis Cup Single Matches
    Raonic, Milos 23:00 Ito, Tatsuma

Prvenac

Kipar oisgurao prvu olimpijsku medalju

Ostali sportovi

Autor:

Kipar se upisao u listu zemalja koje su osvojile medalju u Londonu

Pavlos Kontidis

Pavlos Kontidis

Kipar je osigurao prvu olimpijsku medalju od kada učestvuje na Olimpijskim igrama - od 1980. godine. u Moskvi.

Jedriličar Pavlos Kontidis je osigurao srebro u klasi "laser", ali su mu šanse male da se domogne zlata u sutrašnjem finalu.

Kiparska štampa uspeh 22-godišnjeg Kontidisa opisuje kao "najsvetliju stranicu sportske istorije Kipra".

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

150.000 evra svakako je preniska cena, a biće još zanimljivije videti da li je Mišković izvršio konverziju i da li je to platio i koliko Milan Kovačević ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!